Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, müşteri portföyünü de aynı hızda genişletmeye devam ediyor. Peki, geride bıraktığımız aylarda kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte son birkaç ayın en afili müşterileri;

Penti

1950 yılında Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından kurulan Penti, tekstil alanında Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alıyor. 1970 yılında Öğretmen Çorap adıyla faaliyetlerini sürdüren şirket, 1984 yılında markalaşma sürecini tamamlayarak Penti ismini aldı. Geçen yıllar içerisinde ince kadın çorabına; çocuk çorabı, erkek çorabı, ev giyimi, iç giyim, bikini, mayo, plaj giyimi de ekleyerek, üretim ve perakende alanındaki faaliyetlerini sürdürmeye ve büyümeye devam etti. 1994 yılında Çorlu’daki Öğretmen Çorap Fabrikası’nı kuran Penti, uluslararası standartlarda üretim yapabilen bu tesiste yılda 86 milyon çift çorap üretiyor. Radore’den özel bulut hizmeti alan Penti’nin web sitesine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

HOTİÇ

1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulan HOTİÇ, ayakkabı sektöründe Türkiye’nin en güçlü markalarından birisi. 1956 yılında Kadiköy Altıyol’da iki mağaza ile perakende sektörüne giren HOTİÇ, 1980’li yıllarda Caddebostan, Nişantaşı ve Osmanbey mağazalarını açarak perakende zinciri olma yolunda ilk adımlarını attı. Bugün, yurtiçi ve yurtdışında 147 mağazası bulunan HOTİÇ, Radore’den sunucu barındırma hizmeti almayı seçti. HOTİÇ’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

eFinans

eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş., %51 QNB Finansbank ve %49 Cybersoft ortaklığı ile 2013 yılında kuruldu. eFinans müşterilerine, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, İhracat ve Tax-Free e-Fatura uygulamaları ve KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) başta olmak üzere tüm e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler ve buna bağlı katma değerli hizmetler sunuyor. Küresel e-Fatura başvuru kaynağı olan Billentis Raporu’nun düzenli sponsoru olan eFinans, EESPA’nın (European e-Invoicing Service Providers Association) ilk Türk üyesi. eFinans, Basware ve Tesisquare gibi Avrupa büyükleri ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ile Türkiye’de dış ticaret alanında entegrasyon sağlayan ilk e-Fatura hizmet sağlayıcısı. Radore’den bulut sunucu hizmeti alan eFinans’ın web sitesine buradan erişebilirsiniz.

Sinpaş GYO

İnşaat ve gayrimenkul yatırım ortaklığı sektöründe faaliyet gösteren Sinpaş GYO, 2007 yılından bu yana Borsa İstanbul’da işlem görüyor. 2016 itibarıyla aktif büyüklüğü 2.2 milyar TL’ye ulaşan şirket, bugün, İstanbul, Ankara ve Bursa’da konut projeleriyle biliniyor. Radore’den sunucu ve donanım kiralama hizmeti alan Sinpaş GYO’nun web sitesine buradan erişebilirsiniz.

Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, kurumların çalışanlarının yaşam kalitelerini, motivasyon ve sadakatlerini arttırmalarına yönelik yan hak, teşvik ve ödüllendirme hizmetlerinin yanı sıra, harcama yönetimi alanında da kurumsal çözümler sunuyor. Sodexo, 18.000’den fazla kurumsal müşteri, 550.000’den fazla tüketici, 40.000’den fazla üye iş yeri ve tüm Türkiye’yi kapsayan bölge yapılanması ile hizmet veriyor. Radore’den sunucu ve donanım kiralama hizmeti alan Sodexo’ hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.