Daha iyi hizmet için teknolojik gelişmeleri takip etmek ve ar-ge çalışmalarıyla yenilikler sunmak Radore‘nin temel prensiplerinden. Bunun için sektörümüzle ilgili gelişmeleri ve bilgi kaynaklarını yakından takip ediyoruz. Ancak faaliyet gösterdiğimiz sektörde “veri merkezleri” özelinde analitik değerlendirmelere ulaşmak her zaman mümkün olmuyor. Bu sebeple çalışmalarımıza yön vermek amacıyla en iyi yolun müşterilerimize ve sosyal medyadaki takipçilerimize beklentilerini sormak olacağını düşündük.

Radore daha iyisini sunmak için soruyor!

Keyfruit’in katkılarıyla hazırladığımız mini anketimize katılım tahminimizden oldukça yüksek gerçekleşti. Yalnızca Radore için değil, birçok veri merkezi için referans olabilecek mini anketimiz şöyle sonuçlandı:

Anketimize cevap veren 216 kişinin önceliği  “Güçlü teknik altyapı (hat kapasitesi, yedeklilik, güçlü elektrik ve iklimlendirme altyapısı)” oldu. 7/24 hizmetin, avantajlı fiyat beklentisinden öncelikli olması artık son kullanıcı memnuniyetinin herkes için çok daha önemli hale geldiğinin bir göstergesi.  Lokasyonla birlikte “sunucu parkuru teknolojisi”nin son sıraları paylaşmasını da ilginç bir sonuç olarak değerlendirdik.

Önümüzdeki dönemde hizmetlerimizi geliştirmek ve daha iyisini sunabilmek için müşterilerimizin ve takipçilerimizin değerli görüşlerini almaya devam etmek istiyoruz. Fikirlerini paylaşarak destek veren herkese Radore olarak teşekkür ederiz.