Bu yıl ki Deloitte Türkiye Technology Fast50 Programı’nın sonuçları, 19 Kasım 2012, Pazartesi günü Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen bir tören ile açıklandı.

Sonuçlara göre Radore, 5 yılda %1101 büyüme oranıyla, Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 8. teknoloji şirketi oldu. Ödülü Radore adına, genel müdür yardımcımız Göktuğ İçöz aldı.

Bugün, bu sonucu almamızda büyük emeği olan ekibimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz!

Deloitte Technology Fast50 Hakkında;
Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı, merkezi ülkemizde bulunan ve son beş yılda net satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketini belirlemeyi amaçlamaktadır.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor. Deloitte’un Teknoloji Fast50 veya Teknoloji Fast500 programları hakkında daha fazla bilgi için www.deloitte.com.tr/fast50 adresini ziyaret edebilirsiniz.