TEDxBahcesehirUniversity, TED tarafından lisanslanmış, tamamı gönüllülerden oluşan ve kar amacı gütmeyen bir öğrenci organizasyonu.

Dünyada çeşitli temalarla, “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla yerel olarak düzenlenen TEDx etkinliklerinden biri 3 yıldır Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyordu.

Radore’nin de destekçisi olduğu bu yıl beşincisi düzenlenen organizasyon, 8 Nisan 2017 Cumartesi günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro’da gerçekleşti. Bir çok değerli konuşmacı etkinlikte yer alırken, etkinliğe 2.000’i aşkın kişi katıldı.

TEDxBahcesehirUniversity etkinliğinde açtığımız stantta ekibimiz gün boyunca katılımcıların veri merkezi hizmetleri hakkında merak ettiği tüm sorulara cevap vermek için hazır bulundu.

Etkinlikte BT sektöründe görev yapacak geleceğin profesyonelleri ile tanışma şansı yakaladığımız için de ayrıca çok mutlu olduk.

Radore’de kariyer fırsatları için radore.com/kariyer adresine CV’nizi yükleyebilir ya da ik@radore.com‘a e-posta gönderebilirsiniz.

İstanbul’un merkezindeki veri merkezi Radore’nin standına uğrayan katılımcılara dağıttığı turuncu stres topları yoğun ilgi gördü.