Radore İnsan Kaynakları ekibi ve Outdoorturk iş birliğiyle, Polonezköy’de geçtiğimiz hafta sonu keyifli bir açık hava etkinliği gerçekleştirildi. Ara ara yağan yağmura rağmen herkesin enerjisi ve keyfi yerindeydi. Etkinlik kapsamında Radoreliler aktivitelerde hem eğlendi hem de öğrendi.

Doğa ile iç içe olan Polonezköy’de güne açık büfe kahvaltıyla başlandı. Kahvaltı sonrası ekipler turuncu, beyaz, siyah ve mavi olarak dört ayrı gruba ayrıldı. Öğleden önce iki, öğleden sonra iki olmak üzere dört farklı eğitici oyun oynandı. Radoreliler heyecanla oyunları kazanmak için mücadele ettiler. Bu mücadelenin galibi turuncu takım üyeleri, çok şık bir restoranda diledikleri zaman organize edebilecekleri akşam yemeği ödülü kazandılar.

Radoreliler eğitim ile eğlencenin birleştiği aktivitelerde, kurumsal hayatta başarının sırlarından, ekiplerine yarattıkları katkıyı arttıracak yöntemlere kadar birçok önemli konuyu pekiştirme şansı buldular. Etkinlik, kişisel anlamda motivasyonu, yaratıcılığı ve özgüveni arttırırken, ekibin bütününde de birlikte başarma duygusu yarattı.

(*)Radorelilerin ilk defa gerçekleştirdiği bu keyifli açık hava etkinliği için Outdoorturk’e teşekkür ederiz.