Radoreliler olarak, yazın son günlerine unutulmaz bir organizasyonla damgamızı vurduk. 26 Ağustos 2014, Salı akşamı kıran kırana bir Radore PS FIFA 2014 turnuvası için The Game’de bir araya geldik.

Haftanın ikinci günü akşamı mesaiyi bitirip soluğu The Game’de aldık. Karnımızı doyurup içeceklerimize kavuştuktan sonra oyuncular mücadeleye, diğer Radoreliler de eğlenceye hazırdık. Daha önceden kaydını yaptıran 16 Radoreli arasında kura çekilerek takımlar belirlendi. Hakem düdüğüyle son hız başlayan ve kıran kırana süren maçlar seyirci Radorelilere de keyifli anlar yaşattı.

Sunuculuğunu Kıvanç Özkök ve Canku Yaşlak’ın üstlendiği turnuvamız; keyifli çekişmelere sahne oldu. Turnuvaya katılmayan Radoreliler boş durmadılar elbette. Onlar da The Game’in nimetlerinden faydalandılar. Karaoke odalarını dolduran ve hevesini pistlerde alan hızlı ve öfkeli Radorelilerin keyifleri yüzlerinden okunuyordu.

Gelelim turnuvanın sonucuna… Pazarlama Müdürümüz Görkem Öztürk (Barcelona) ve Operasyon Merkezi Yöneticimiz Yağız Gülen (Real Madrid) arasında oynanan final maçı ise gerçeğini aratmayacak cinstendi. Tezahüratlar eşliğinde oynanan final maçından galip ayrılan Görkem Öztürk, Radore FIFA Cup birincisi oldu. Turnuvanın finalistleri, Genel Müdürümüz Zeki Kubilay Akyol’un elinden ödüllerini aldı.

 

Turnuva gecesinden diğer fotoğraflar için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.