Teknoloji ve bilişim konusunda söyleyeceklerin varsa işte bu tam sana göre.

Radore olarak bilişim sektörüyle yakından ilgilenen, bu alanda yazacakları ve söyleyecekleri olan herkesin fikirlerini önemsiyoruz. Bu kapsamda gündemimizde iz bırakan olayları ve sektördeki gelişmeleri paylaştığımız Radore.com/blog’da bilişim ve teknolojiye merakı olan ya da halihazırda bilişim alanında profesyonel olarak çalışan bireylerin hazırlayacakları içeriklere yer vermek istiyoruz.

Her ay ki@radore.com adresine gönderilen içerikler arasından takipçilerimizin ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz bir yazıya Radore.com/blog adresinde yer vereceğiz. Hem bilgine hem de kalemine güveniyorsan senin de söyleyeceklerini Radore Blog’da yayınlamak isteriz.

Katılım Şartları:.

  • Paylaşılacak içeriklerin konu başlığı teknoloji ve bilişim alanında olmalı (Katılımcılar bu çerçeve kapsamında kalmak kaydıyla içeriğin konusunu kendileri belirleyebilirler.)
  • Daha önce herhangi bir web sitesinde yayınlanmamış ve özgün olan içerikler tercih edilecektir.
  • İçerikler en az 300 kelime uzunluğunda, imla ve noktalama konusunda da hatasız olmalı.
  • Katılımcılar paylaşacakları içerikle birlikte kendilerini tanıtan kısa bir yazıyı ve kendilerine ait net ve uygun bir fotoğrafı da .jpg formatında iletmeliler.
  • Paylaşılan içerikler Radore içinde ilgili ekip tarafından değerlendirildikten sonra seçilecek ve radore.com/blog üzerinden yayınlanacak.