Çeşitli platformlarda 7 Mayıs 2013’te paylaşmaya başladığımız iş ilanlarımızla ilgili olarak 19 Ağustos 2014’te geri bildirimler aldık. İnternet endüstrisinde hizmet üreten ve işimizin doğası gereği fikir özgürlüğüne inanan bir şirket olarak, bize ulaşan her tür geri bildirimi objektif  şekilde değerlendirmeye gayret ediyor ancak küfür ve hakaret odaklı içerikleri üzüntüyle karşılıyoruz.

İlanlarımızla ilgili tüm geri bildirimleri dikkatle inceledikten sonra özellikle bir konuda paylaşımı gerekli bulduk: Radore, izin-ulaşım-yemek gibi resmi ve sosyal temel çalışan haklarını sonuna kadar korumaya, kollamaya ve çalışan mutluluğunu geliştirmeye odaklıdır. Bu odak Radore’nin “olmazsa olmazlar”ı içinde yer almaktadır. Radore, bu konunun muhatabı olan birey ve kurumlara karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmektedir.

Bize ulaşan geri bildirimlerden, hassasiyetle yürüttüğümüz insan kaynakları süreçlerimiz ve zaten var olan bu standartlarımızdan önce, işimize duyduğumuz heyecanı paylaşma arzumuzun doğru anlaşılmadığını gördük. Bu yanlış anlaşılma konusunda üzgün olduğumuzu belirtir, geri bildirimler için teşekkür ederiz.