Radore ID, yeni arayüzü ile birlikte kullanıcılara hem pratik hem de hızlı işlem olanağı sağlıyor.

Arayüzü tamamen baştan kodlanan Radore ID’ye, en üst düzey güvenlik ürünü Extended Validation (EV) SSL sertifikası entegre edilerek ödeme işlemleriniz daha güvenli hale getirildi.

Eski arayüzde her ödeme için ayrı ayrı işlem yapmak gerekirken, yeni arayüzde artık ödemelerinizi tek işlemde yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızı tanımlarken, sadece kartın üzerindeki 16 haneli numarayı sisteme girmeniz yeterli. Sistem, kartınızın üzerindeki numara bilgisi ile otomatik olarak kartınızın türünü ve banka adını tanımlar.

Sistem hatalarının çözüm süreci de yeni Radore ID’de iyileştirildi. Eski arayüzde sistem hatası aldığınızda sadece kodlardan oluşmuş bir ekran ile karşılaşıyorken, yeni arayüzde aldığınız hataları “Sorun Bildirim Formu” aracılığıyla bize iletmeniz mümkün. Üstelik sadece hangi ekranda sorunla karşılaştığınızı yazmanız yeterli.

Hızlı ve kolay iletişim olanağı sağlayan yeni Radore ID’de, destek talebi menüsüne eklenen yeni düğmeler sayesinde daha kolay arama yapabilir ve hızlı bir şekilde destek talebi oluşturabilirsiniz.

Yeni arayüzün bir diğer ek özelliği de, ‘Sizi Dinliyoruz(Uservoice)’ sisteminin eklenmesi. Radore ID’ye girdiğinizde ekranın sağ alt köşesindeki yıldız görseline basarak ileti penceresi açabilir, Radore ID ile ilgili görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Bu sistem sayesinde, kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilir, diğer kullanıcılar tarafından yapılmış mevcut değerlendirmelere yorum yapıp, puan verebilirsiniz.

Bu yenilikleriyle Radore ID artık daha güvenli, daha pratik ve daha hızlı işlem yapabilmeniz için kullanımınıza hazır.