“Radore Gamein” PlayStation Fifa 2017 Turnuvası basın mensuplarına keyifli anlar yaşattı.

Point Hotel Barbaros’ta bulunan The Game’de 10 Ağustos 2017’de düzenlenen etkinlikte bir araya gelen Radore ve basın mensupları, gece boyunca futbol heyecanını doyasıya yaşadılar. Radore tarafından düzenlenen “Radore Gamein Fifa 2017 Turnuvası’nda yarışan 16 katılımcı, kıran kırana geçen karşılaşmalarda şampiyonluğu elde etmeye çalıştı. Turnuva’nın galibi ise şampiyonluk ödülü olarak Dell tablet kazandı.

FB TV’nin sevilen muhabiri Kıvanç Özkök’ün anlatımıyla gerçekleşen final maçında da heyecan doruktaydı. Final maçında mücadele eden Bloomberg Businessweek Türkiye’den Yiğit Tezcan ve Shiftdelete.net’ten Kaan Arlı, bu maçta Fenerbahçe ve Beşiktaş’ı seçerek ezeli rekabeti dijital ortama da taşıdılar. Turnuva’nın şampiyonu ise zorlu finalde Fenerbahçe’yi seçerek galip gelen Kaan Arlı oldu.

Radore Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kubilay Akyol, Genel Müdürü Sadi Abalı ve Pazarlama Direktörü Görkem Öztürk’ün de katıldığı etkinlikte hem Radore çalışanları hem de basın mensupları keyifli anlar yaşadı.