Türkiye’nin bilişim ve teknoloji alanındaki en değerli bilgi paylaşım platformlarından birisi olan Çözüm Park Bilişim Portalı yazarları buluştu.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ÇözümPark Yazar Toplantısı, 2 Aralık Cumartesi günü Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirildi. ÇözümPark ailesinin bir araya geldiği etkinliğe Radore de sponsor olarak katıldı. Türkiye’nin birçok farklı ilinden gelen 70’e yakın bilişim profesyoneli etkinliği takip etti.

ÇözümPark Bilişim Portalının Kurucusu Hakan Uzuner’in konuşmasıyla başlayan etkinliğin ilk bölümünde Arcserve’den Kamil Dukul ve Bülent Bilsel, CyberArk’tan Erhan Anuk, Sophos’tan Abdullah Boztaş, Fixcloud’dan Yılmaz Barçın, Penta’dan Selim Ertuğ Tuğran, Niyazi Yıldırım ve Tuğba Beşer sunumlarını gerçekleştirdiler.

Öğle arasından sonra TechnoPC’den Murat Yücel ve Qnap’ten İsmail Doğan birer sunum gerçekleştirdiler. Etkinliğin son bölümünde ise ÇözümPark’a yıl boyunca ürettikleri içeriklerle önemli katkılarda bulunan yazarlar ödüllendirildi. Katılımcılara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Etkinlik boyunca Radore’nin standına ilgi yoğundu. Standa uğrayan katılımcılar arasından bir kişi Dell tablet kazanma şansını yakaladı. Radore hakkında bilgi alan ziyaretçilere stres topu ve çeşitli promosyon malzemeleri hediye edildi.

Fotoğraflar için sosyal medya (FacebookTwitterInstagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.