Radore, Star Wars: The Last Jedi (Yıldız Savaşları 8) filmini vizyona girdiği gün basın mensupları ve müşterileriyle birlikte izledi.

Film öncesinde Metrocity Cinema Pink’te buluşan 90’a yakın katılımcı, Radore ekibiyle birlikte patlamış mısır ve içecekler eşliğinde doyasıya Star Wars sohbeti yaptı. Aynı zamanda fuaye alanında misafirleri bekleyen bir sürpriz ise herkese keyifli anlar yaşattı.

Filmin önemli karakterlerinden Kylo Ren de ışın kılıcıyla birlikte sinemanın fuaye alanında hazır bulundu. Filmdeki performansına göre oldukça sakin ve sevecen bir ruh halinde olan Kylo Ren, konuklarla fotoğraf çektirdi. Ayrıca ışın kılıcı kullanmanın püf noktalarını paylaştı. Karanlık tarafa geçmeden Kylo Ren ile keyifli anlar geçiren konuklar, sonrasında sinema salonunda yerlerini aldılar. Kendilerine özel olarak ayrılan koltuklarda Star Wars: The Last Jedi filmini hep birlikte keyifle izlediler.

Star Wars evrenini çok seviyorum diyorsanız, sizi Radore’nin iş ortakları arasında yer alan sinema ve edebiyat portalı Kafeinsiz.com’un hazırladığı teste alalım 🙂

Star Wars’un İlginç Karakterlerinden BOBA FETT’i Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz? Öğrenmek için buraya tıklayın!

 

Fotoğraflar için sosyal medya (FacebookTwitterInstagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.