29 Mayıs 2014, Perşembe günü Radore ve Dell işbirliği ile düzenlediğimiz “Yelkenler Fora” etkinliğimizde müşterilerimizle buluştuk.

Radore’den Görkem Öztürk ve Pınar Güven’in; Dell’den Belit Funda ve Erkan Altan’ın bulunduğu etkinliğimize Radore müşterileri; icraburada.com’dan Caner Çakı, Happy.com.tr’den Erhan Atalar, Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan Umut Çakmak, Artcore’dan Talat ve Melis İçbilen, LNW’dan Atilla Yaşar’ın katılımıyla “Yelkenler Fora!” dedik.

Sabah 10.00’da Yeşilköy Marina’da Maresail firması kaptan ve eğitmenleri Ali Kaptan ve Saro Kaptan’dan Yelken ve Yelkencilik hakkında bilgi aldıktan sonra seyre koyulduk.

Birer birer dümen tutmayı, yelken açmayı deneyimledik. Orta şiddetli rüzgarla, Marmara Denizi’ndeki yelken seyrimize yunusların da eşlik etmesiyle keyfimiz daha da arttı. Uzun soluklu bu seyrin ardından Burgazada limanına demirledik. Limandaki Yasemin Restaurant’ta güzel bir öğle yemeği yedik. Yemeğin ardından yeniden teknelerimize binip kalkış noktamıza vardık. Yeşilköy Marina’ya yanaştığımızda ne kadar keyifli ve eğlenceli bir etkinlik olduğu misafirlerimizin yüzlerinden okunuyordu.

Katılan tüm dostlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.