Değerli Müşterilerimiz,

17 Ekim 2012 Çarşamba günü, saat 01:00 – 03:00 saatleri arasında, e-posta sunucularımızda bakım çalışması yapılacaktır.

Söz konusu çalışma sırasında, herhangi bir veri kaybı yaşanmayacak ancak e-posta sunucularımızın kullanıcı erişimlerinde kesintiler olacaktır. Yapılacak olan çalışma sonrası, tüm e-posta alt yapımız, yeni nesil sunucu sistemlere taşınacak ve bazı yeni özellikler de kullanımınza sunulacaktır. Bu yeniliklerle ilgili olarak, Radore Blog’u, Facebook hesabımızı ya da Twitter hesabımızı takip etmenizi öneririz.

Çalışma sonrasında, sunucularımız fiziksel olarak değiştirilecek, sunucu sayımız ve hizmet kapasitemiz de artacaktır. Dolayısıyla e-posta sunucularımıza erişim için kullandığınız adreslerin de güncellenmesi gerekecektir. Outlook, iPhone, Thunderbird ya da benzer e-posta istemcilerinde kullanılması gereken yeni erişim adresleri aşağıdaki gibidir;
Gelen Sunucu – POP3: pop.radorehosting.com
Giden Sunucu – SMTP: smtp.radorehosting.com (Port: 587)
Ayrıca, yeni e-posta alt yapımız ile birlikte, tüm e-posta sunucularımıza IMAP desteği de eklenecektir. IMAP sayesinde, gönderip aldığınız e-postalar, bilgisayarınızda ya da mobil cihazlarınızda depolanmak yerine e-posta sunucularımız üzerinde depolanacaktır. Bu sayede, aynı anda birçok farklı istemci ve cihaz üzerinden e-postalarınıza sunucularımız üzerinden erişebilirsiniz. IMAP için, dilerseniz, e-posta istemcinizin ilgili bölümünde bulunan protokol seçimini IMAP’e çevirerek, gelen sunucu adresi olarak imap.radorehosting.com adresini kullanabilirsiniz.

Konu ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 0212 344 04 04 (7/24) numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz anlayış ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Radore Hosting Telekomünikasyon Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.