Radore Workshop çatısı altında planladığımız etkinliklerden ilkini 1 Ekim’de gerçekleştirdik. Özellikle e-ticaretle uğraşanların en çok ihtiyaç duydukları konulardan biri olan SEO (Search Engine Optimization-Arama Motoru Optimizasyonu) konusundaki workshop’umuza ilgi oldukça fazlaydı.

Sadece Radore müşterilerinden oluşan özel ve kısıtlı bir kontenjan için hazırladığımız workshop’ta Radore’den hizmet alan 25 şirket yetkilisi yer aldı.

Radore Workshop çözüm ortağımız Dijital Stüdyo’nun organizasyonuyla Yapı Endüstri Merkezi ‘nde gerçekleştirdiğimiz etkinlik sabah 08.30’daki kahvaltı servisiyle başladı. 09.00’dan 14.30’a kadar 4 ayrı bölüm halinde gerçekleştirilen workshop’un katılımcıları Artcore Creative‘den Mücahit Bayraktar ve Talat İçbilen, Dam Bilgi‘den Can Taner, E-Güven‘den Şahika Mut, Er Tercüme’den Erhan Küçükali, Gafa Media‘dan Serdar Engin, GazeNet’ten Tuna Sakar, gksauto‘dan Göksel Şimşek, Inter Net Bilgisayar’dan Betül Aygün, Loodos Bilişim‘den Emrah Çetiner, Makro Tanıtım‘dan Halit Kodan, MGA Yazılım‘dan Murat Sarısu, Monark Bilişim’den Nazmi Özer, Multiplayer‘dan Uğur Demirağ, MV Holding‘ten Berhan Akbulut, Omega Bilişim‘den Mehran Mahouti, Ölçü Kontrol‘den Mecit Özgüler, Panjur Bilişim‘den Gül Özay ve Gizem Bahadır, Rhino Runner‘dan Mert Saraç, Sprint Bilişim‘den Yücel Bahadır, Tueger‘den Arkan Ünlütürk ve Yazılımnet‘ten Emrah Uzunok oldu. Workshop’un yol göstericisi Stradiji Kurucu Ortağı ve SEO Uzmanı Mert Erkal’dı.

IMG_3308 (Small)

Sunum ve eğitimin ardından düzenlenen 10 soruluk ödüllü yarışmada en çok doğru yanıt veren katılımcımız Pembe Panjur’dan Gül Özay oldu. Gül Hanım’a ödül olarak Stradiji Özel SEO Analiz Raporu ve Sennheiser Kulaklık Seti takdim edildi.

IMG_3337 (Small)

İlgi gösteren ve katılımlarıyla bizi memnun eden tüm Radore müşterilerine, Dijital Stüdyo’ya ve Mert Erkal’a bir kez daha teşekkür ederiz.

 

*Katılımcılar şirket isimlerine göre alfabetik olarak sıralanmıştır.