Geride bıraktığımız aylarda kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte son birkaç ayın en afili müşterileri;

BiletBank

1982 yılında turizm sektörüne adım atan Akdeniz Pe-Tur Seyahat Acentesi ve Tic. A.Ş. tarafından hayata geçirilen BiletBank, 2011’den bu yana 2.200’den fazla seyahat acentesine ve 10.000’i aşkın internet kullanıcısına www.biletbank.com üzerinden online olarak tarifeli ve charter uçak bileti ile seyahat sigorta ürünleri sunuyor. Türk yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen, %100 Türk sermayeli BiletBank projesinin amacı; seyahat acentelerinin mevcut operasyonlarını kolaylaştırmak ve uçak bileti, hotel, rent-a-car, transfer, charter, dinamik paket ihtiyaçlarına çözüm üreterek internet teknolojisiyle turizm sektörünü buluşturmaktır. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden BiletBank üzerinden seyahat planı yapmak için tıklayın.

Düğün.com

Düğün.com, 2007 yılından bu yana evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturuyor. Türkiye’de evlenen her 3 çiftten birinin ve 5.000’i aşkın firmanın yolu dugun.com’dan geçiyor.  Düğün mekanlarından gelinlikçilere kadar düğün hazırlıklarıyla ilgili birçok firmayı tek tek gezmek yerine, hiç bir ücret ödemeden ve oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Dugun.com, Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Siz de firmalarla iletişime geçip özel indirimlerden yararlanmak istiyorsanız ya da firmanızın dugun.com’da yer almasını istiyorsanız tıklayın.

Hummel

1923 yılında Albert Messmer dünyanın görmüş olduğu ilk futbol kramponlarından birini geliştirdi. Kardeşi Michael Ludwig Messmer ile birlikte Hamburg’un banliyösü olan Eppendorf’da Messmer & Co.’yu kurdular. 1956 yılında vizyoner Bernhard Weckenbrock şirketi devraldı. Günümüze kadar dünya çapında birçok önemli başarı elde eden hummel® bot, çanta, iç giyim, kaleci eldiveni ve spor ayakkabı sektörlerinde öncü firmalardan biridir. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden Hummel’in sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

KobiMaster

2003 yılında kurulan Armain Teknoloji tarafından geliştirilen KobiMaster, Microsoft Çözüm Kataloğunda yer alan Türkiye’nin  ilk ve tek e-ticaret yazılımıdır. Armain Teknoloji’nin uzun yıllar boyunca edindiği e-ticaret deneyimi sayesinde yüzlerce e-ticaret mağazası, KobiMaster altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur. E-ticaret sitenizin gelişmesi ve büyümesi için danışmanlık hizmeti de sunan Armain Teknoloji, Microsoft’un Yazılım Geliştirme Çözüm Ortağıdır. KobiMaster, Veritest tarafında yapılan “Windows Server and Web Services and .NET Framework” Microsoft Platform testlerinden başarıyla geçmiştir. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden KobiMaster’ın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Tohum Otizm Vakfı

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak 15 Nisan 2003 tarihinde kuruldu. Türkiye’de otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken tanılanması; tanı alan çocukların ve ailelerinin sağlık, eğitim, meslek edinimi, istihdam, bağımsız yaşam ve kaynaştırma gereksinimlerinin dünya standartlarında karşılanması vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Tohum Otizm Vakfı, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. Vakıfın faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.