Radore, müşteri portföyünü hızla genişletmeye devam ediyor. Peki, geçen ay kimler Radore müşterileri arasına katıldı? İşte Şubat ayının en afili müşterileri;

Wall Street English

Türkiye’de 2001 yılında kurulan Wall Street English 9 ilde 15 merkeziyle hizmet veriyor. Mevcutta 7.000’e yakın öğrencisi bulunan WSE Türkiye, 3.000’in üzerinde kurumsal firmanın da çözüm ortağı oldu. Bugüne kadar 85.000’den fazla öğrencisini başarıyla mezun edip İngilizce öğrenme hedefini gerçekleştiren Wall Street English, sunduğu farklı eğitim metodu, uzman öğretmenleri ve özgüvenle öğrencileri için benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunuyor. Wall Street English Radore’nin sunucu kiralama hizmetini tercih etti.

Voden

2007 yılında kurulan Voden, 80 kişilik ekibiyle dijital pazarlama ve reklamcılık alanında entegre dijital pazarlama hizmetleri, içerik, video, sosyal medya pazarlaması ve UI/UX tasarımı ve geliştirilmesi hizmetleri sunuyor. Voden’in halen yaratıcı dijital pazarlama hizmetleri verdiği markalar arasında, Armut.com, Alfa Rome, AXA, BP, Castrol, Coca-Cola, Fiat, Kellogg’s, Maserati, Mastercard, Odeabank, Peugeot, Tefal, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, Peak Games, Vakıfbank gibi markalar yer alıyor. Voden, Radore’nin sunucu kiralama hizmetini tercih etti.