Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, müşteri portföyünü de aynı hızda genişletmeye devam ediyor. Peki, geride bıraktığımız aylarda kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte son birkaç ayın en afili müşterileri;

Cohn&Wolfe

WPP Group şirketleri arasında yer alan Cohn&Wolfe 36 ülkede 45 ofisiyle yerel ve uluslararası müşterilerine stratejik iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi ve dijital PR alanlarında hizmet veriyor. Cohn&Wolfe Türkiye Radore’den bulut sunucu hizmeti almayı tercih etti.

Mumuso

Sadeliği, modayı ve Kore’nin sağlıklı yaşam biçimini temsil eden Mumuso, geniş bir yelpazede kaliteli ürünlerle tüketicilere çeşitli seçenekler sunuyor. Ekonomik ve yaratıcılığı temel alan ürün tasarımlarıyla öne çıkan Mumuso aynı zamanda eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Mumuso Radore’den sunucu kiralama hizmeti almayı tercih etti.

Zynga Türkiye

2007 yılında San Francisco’da kurulan dünyaca ünlü oyun şirketi Zynga özellikle Facebook üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanan FarmVille, Zynga Poker, Words With Friends ve Cityville gibi oyunlarıyla biliniyor. Kısa bir zaman önce Türkiye ofisini açan Zynga Radore’den sunucu kiralama ve sunucu barındırma hizmeti almayı tercih etti.