Geride bıraktığımız aylarda kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2017’nin ilk çeyreğinin en afili müşterileri;

Bir Silgi Bir Kalem

Bir Silgi Bir Kalem projesi, Türkiye’deki ihtiyaç sahibi ilk ve orta öğretim kurumlarını, Türkiye’deki eğitime katkıda bulunmak isteyen bağışçılarla buluşturmayı amaçlıyor. Projenin web sitesinde, okullar kendilerini hem görsel hem de yazılı olarak tanıtan okul profilleri üzerinden ayni bağış ihtiyaçlarını bağışçılara duyurabiliyor, aynı platform üzerinden, ihtiyaç sahibi okullara ve öğrencilere yardım etmek isteyen bağışçı kişiler ve kurumlar, karşılamak istedikleri bağış taleplerini seçebiliyorlar. Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih eden Bir Silgi Bir Kalem platformundaki ihtiyaç sahibi okulları görmek için tıklayın.

BThaber

BThaber Şirketler Grubu üye firması BThaber, alanında uzman kadrosu ve 25 yıllık deneyimi ile Bilişim sektörünün lider yayını olan BThaber, Türkiye’nin ilk ve tek bilişim sektörü referans kaynağı olan ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye’ araştırması, kamu yöneticileri için özel olarak hazırlanan tek yayın ünvanına sahip ‘eDevlet’ dergisi, kamu sektörü ile iş dünyasını bir araya getiren ‘eDevlet Yuvarlak Masa Toplantıları’ ve sektörel buluşma toplantıları gibi çok özel projelere imza atıyor. BTHaber Gazetesi’nin, bilişim teknolojilerinin ağırlıkla kullanıldığı Telekom, Finans, Sağlık, Savunma, Perakende, Lojistik gibi sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik çözüm ve teknolojilere yer verdiği sektör özel ekleri, iş dünyası karar vericileri tarafından ilgiyle takip ediliyor. Radore’nin web hosting hizmetini tercih eden BThaber Kurumsal Web Sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Mivento

Mivento, kurulduğu 2009 yılından bu yana uluslarası tecrübeli, güçlü, ve titiz ekibi ile Finans, Telekom, Sigortacılık, Turizm Otelcilik, Hizmet, Elektronik, Perakende, Otomotiv, Yazılım, İlaç, vb. sektörlerde Türkiye’nin önde gelen lider şirketlerine program tasarımı, teknoloji platformu geliştirilmesi, program yönetimi, operasyon yönetim safhaları dahil olmak üzere tüm süreçleri yöneterek fark yaratan çözümler sunuyor. Mivento’nun mobil ve internet alanlarında sunduğu yenilikçi servisler, 18 ülkede hizmet veren Endeavor Global tarafından 2012’de “Endeavor Global Girişimi” seçildi. Radore’nin sunucu barındırma ve SSL hizmetlerini tercih eden Mivento hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Socrates

Can Yayınları tarafından çıkarılan aylık spor dergisi Socrates, Nisan 2015’te yayın hayatına başladı. “Düşünen Spor Dergisi” sloganıyla yola çıkan Socrates, yayın hayatına başladığı ilk aydan bu yana Türkiye’de en çok satan spor dergisi oldu. Kurumsal kimliği ve tasarımı ile öne çıkan dergi, 27. Kristal Elma Ödülleri’nde beş ödül kazandı. Derginin yayın yönetmenliğini Caner Eler üstleniyor. 2016 yılının sonlarında Almanca edisyonunu yayına sokarak Avrupa’ya açılan spor-kültür dergisi, Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Derginin web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Süperpratik

Süperpratik, hizmet almak isteyen kullanıcılarını ihtiyaç duydukları birçok hizmet alanında, hizmet veren kullanıcılarla buluşturmak üzere aracılık yapan sanal bir platformdur. Süperpratik, 1.100 hizmet kategorisi, yılda 100.000 proje, 10.000 aktif profesyonel ve profesyoneller için3,5 Milyon TL yıllık gelir ile yerel ekonomilerin gelişimine de katkıda bulunuyor. Türkiye’de ve Kıbrıs’da milyonlarca müşteriyi ve profesyoneli biraraya getiren Süperpratik, Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti. İhtiyacınız olan alanda değerlendirme & yorumları okuyup fiyatları karşılaştırıp en iyi hizmeti veren profesyoneli seçmek için tıklayın.

TDSmaker

TDSmaker, teknik bilgi formları için özelleştirilmiş tasarım-içerik oluşturma-yayınlama araçlarını bir araya toplayan tek ve ilk web tabanlı uygulamadır. TDSmaker ile profesyonel TDS şablonları tasarlayabilir ve tercüme aracını kullanarak aynı anda farklı dillerde TDS oluşturabilirsiniz. TDSmaker, TDS içeriklerinizi webden yönetmenizi ve arşivlemenizi sağlar. Bu sayede internet bağlantısının olduğu her yerden, teknik bilgi formlarınıza ulaşabilirsiniz. Bu dökümanların oluşturulması ve yayınlanması için en hızlı ve en pratik yolu sunan TDSmaker, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. Teknik bilgi formları için harcanan zaman ve maliyeti düşürmek için tıklayın.