2016’nın son iki ayında Radore müşterileri arasına katılan isimler kimler?

İşte 2016 Kasım ve Aralık aylarının en afili müşterileri:

Destex Digital

2007 yılında kurulan Destex Digital, deneyimli, profesyonel ve sertifikalı uzman ekibi ile dijital reklam çözümleri üretir, hayata geçirir ve kampanyanın genel pazarlama hedeflerine ulaşabilmesi adına gerekli tavsiye, öneri ve optimizasyon süreçlerini yönetir.

Tüm müşterilerine kusursuz, kesintisiz ve benzersiz dijital reklamcılık hizmeti sunmayı hedefleyen Destex, müşterilerinin daha düşük maliyetlerle daha yüksek ve ilgili tıklamalara ulaşmasını, kampanyanın daha iyi ölçümlenebilmesini sağlamak ve web sitesinden alınan verimin artırılmasını amaçlar.

SmartCube

Temelleri 2010 yılında metro istasyonlarındaki ihtiyaçlar üzerine kurulmuştur. Hızla büyüyen ve gelişen şubeleri ile ihtiyaçları karşılamayı sorumluluk haline getirmiş olan SmartCube, her geçen gün büyüyen ürün portföyü ve yeni açılacak şubeleri ile tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef haline getirmiştir. İstanbul’da 18, Bursa’da 18 olmak üzere toplam da 36 adet şubesi ile tüketicilere hizmet vermektedir.

istanbulbilisim.com.tr

2002 yılında CeBIT Bilişim Fuarı’na katılarak sektöre giriş yapmıştır.

Stratejik iş planları çerçevesinde Sony, Philips, Panasonic, Samsung, LG, Fujitsu Siemens, Hitachi, Sharp, Apple, Dell, gibi dünya markalarını bünyesine katarak yatırımlarına devam edip mağaza ve e-ticaret pazarında büyümeye gitmiştir.

www.istanbulbilisim.com.tr 25 kategoride 250.000 çeşit ürün ile e-ticarette aranan bir markadır. Bugün 3.500 metrekare Airport AVM ve Çağlayan’daki retail mağazaları ile e-ticaret ve call center üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir.

TalentSys

1990 yılından itibaren insan kaynakları yönetimi konusunda kurumların sağ kolu olacak teknoloji çözümleri üretmektedir. Türkiye’nin ilk insan kaynakları yönetim sistemlerinden birisi olan Inka’yı geliştirmiş ve mevcut bilgi birikimi, uzmanlardan alınan danışmanlıklar ve müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmeye devam etmektedir.

TalentSys çözümleri modüler ve parametrik yapıları sayesinde birçok kurumsal firmaya 2.000’i aşkın fonksiyon ile hizmet vermektedir. Geliştirilen tüm uygulama ve çözümler kurumların insan kaynağını en iyi şekilde yönetmesini, insan kaynakları süreçlerinin birim yöneticileri ile paylaşılarak ortak süreçler haline getirilmesini ve insan kaynakları departmanlarının operasyondan kazandıkları zamanı stratejik kararlar üzerinde harcamasını hedeflemektedir.

TURCom

Küreselleşen ve giderek artan rekabet ortamında, bilişim teknolojileri şirketlerin yönetiminde yükselen bir rol oynamaktadır. Bilişim sektörünün öncü firmalarından TURCom Teknoloji; 23 yıllık birikimi ile her sektörden kurum ve kuruluşlara, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan TURCom, ülkemize yaygın ve her geçen gün sayısı artan şubeleri, servis merkezleri, POP noktaları, veri ve barındırma (co-location) merkezleri ile kuruluşa ve ihtiyaca özel çözüm ve 7/24 servis anlayışı içinde müşterilerinin hizmetindedir. TURCom, büyük bölümü süreklilik arz eden ve binlerce seçkin isimden oluşan müşteri portföyünü devamlı büyütmekte; ülke çapında, 10.000’lerce noktaya, iş ağları ve telekomünikasyon hizmetleri desteğini başarıyla sürdürmektedir.

Tuttur.com

2010 yılında açılan Tuttur.com (S Şans Oyunları), spor karşılaşmalarına dayalı, sabit ihtimalli ve müşterek bahsin yer aldığı, karşılığı nakit olmak üzere şans oyunlarının oynandığı bir Saran Holding kuruluşudur. Oyunlar internet platformu, cep telefonu ve çağrı merkezi üzerinden oynanabilir. İlgili yönetmelikler uyarınca gerekli izinleri almak şartıyla oyunlar televizyon, etkileşimli dijital televizyon ve diğer sanal ortam kanalları aracılığı ile oynatılabilir.