Datacenterturkiye.com

Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği (BASID) tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan DCT2013 kongresinin resmi web sitesi olan datacenterturkiye.com’un zaman zaman sunucu hataları verdiği Radorelilerce fark edilmiş ve hemen akabinde kendileri ile iletişime geçerek toplantılar düzenlenmiştir. Ardından bir şafak operasyonu ile datacenterturkiye.com Radore sunucularına taşınmıştır; bu zamandan beri web sitesi kesintisiz olarak Radore sunucularından yayın yapıyor.

Şahin Ozalit

1985 yılından beri hizmet üreten Şahin Ozalit, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kırtasiye ve kopyalama hizmetlerini bünyesinde birleştirmiştir. Şahin Ozalit’in yeni e-ticaret sitesi www.webtoprint.com.tr Radore ‘de!

İskender Kebapçısı – Yavuz İskenderoğlu

İskender’in mucidi olan ve aynı zamanda isim haklarını saklı tutan İskender, 1867’den beri sürekli kendini geliştirerek ve şubelerini arttırarak, fakat her daim lezzetini koruyarak hizmetlerine devam ediyor. İskender ile ilgili detaylı bilgiyi ve İskender Efsanesi’ni Radore’de barınan web sitelerinden öğrenebilirsiniz. Oldukça ilgi çekici bir hikaye.

Dolapdere Big Gang

Yerli ve yabancı şarkıları kanun, darbuka, klarnet, keman gibi aletlerle alaturka tarzda yorumlayan grubun yepyeni web sitesi pek yakında Radore üzerinden sizlere yayın yapacak.

Türk Patoloji Derneği

Türk Patoloji Derneği 1966’da kurulmuştur ve Türkiye’nin bu alandaki ilk derneğidir.

Galatasaray Sözlük

Galatasaray Sözlük’ü yine kendi bünyelerinden “stevengerardlionelmessisentezi” nick’li yazarın tanımı ile açıklamak yerinde olacaktır: “http://www.rerererarara.net adresinden ulaşılabilecek Galatasaray ve her şey ile ilgili bilgilere ulaşılabilen, yeni nesil kutadgu bilig.” Bundan böyle Radore sunucularından yayın yapan Galatasaray Sözlük, tüm futbolseverlerin ilgisini çekecek bir web sitesi.

Fofoli

Önceleri sadece bir e-ticaret sitesi olan Fofoli, aldığı yatırımlar ve başarılı yükselişini takiben  şu anda bir fırsat sitesi olarak; birçok kaliteli markaya oldukça uygun fiyatlara sahip olmanız için Radore sunucuları üzerinden sizlere hizmet üretiyor.

Yeliz’in Dünyası

Yelizin Dünyası’nda bol bol moda haberi ve moda trendleri bulacaksınız. Birçok hanımın zaten bildiği Yeliz’in Dünyası, Radore sunucuları üzerinden yayın yapmakta.