Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Şubat ayının en afili müşterileri;

Göğüş Holding

Türkiye’nin önde gelen yatırım şirketleri arasında yer alan Göğüş Holding, daha hızlı bir altyapı için Radore’nin Dedicated Server hizmetini tercih etti. Göğüş Holding’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Biber

Dijital çağın karmaşasında şirketlere web tasarım ve uygulama geliştirme hizmeti sağlayan Biber LTD. Radore’den Dedicated Server hizmeti almaya başladı. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Enqura

Yazılım geliştiren ve yazılım servisleri üreten Enqura, artık Radore Hosting hizmetini alıyor. Enqura’ya buradan ulaşabilirsiniz.

Zumbara

Zaman kumbarasının kısaltması olan Zumbara, kullanıcıların hizmet verdikleri kadar hizmet aldıkları bir platform. Zumbara, kısaca kişilerin karşılıklı hizmet takası yaptığı bir web sitesi. Zumbara hizmet altyapısını kesintisiz olarak sürdürebilmek için vXeon Cloud hizmetini kullanmaya başladı. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği)

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) sektör içi iletişimi güçlendirmek, hizmet alanlar ve hizmet sağlayanlar arasındaki bilgi akışını kurmayı vizyon edinmiş bir sosyal sorumluluk projesi. Web sitesinin altyapısında Radore Hosting’i tercih etti. DPİD’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ender Mağazaları

Alışveriş mağazası zincirleri bulunan Ender Mağazaları, vXeon Cloud’ı tercih etti. Sitesine buradan ulaşabilirsiniz.