Geride bıraktığımız ay, kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? Hangi markalar Radore’nin en afili müşterisi oldu?

Abbate

1991 yılından bu yana tekstil sektöründe varlığını sürdüren Abbate, Türkiye’de erkek gömleği denince akla gelen ilk isimlerden biri. Abbate geçtiğimiz ay Radore’den Dedicated Server (Sunucu Kiralama) hizmeti almaya başladı. Abbate’nin online alışveriş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Butikbebe

Anne, bebek ve çocukların, hatta anne adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş online alışveriş sitesi Butikbebe 2010 yılından bu yana hizmet veriyor. 24 saat alışveriş yapılabilen Butikbebe’ye buradan ulaşabilirsiniz. Butikbebe de geçtiğimiz ay Radore’nin Sunucu Barındırma müşterilerinden biri oldu.

TAV İnşaat

Türkiye’nin iki lider inşaat firması Tepe İnşaat ve Akfen İnşaat ortaklığıyla 1997 yılında kurulmuş TAV İnşaat, bir TAV Şirketler Grubu üyesi. Geçtiğimiz ay itibarıyla Radore’den Dedicated Server (Sunucu Kiralama) hizmeti almaya başlayan TAV İnşaat’ın resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.