Geride bıraktığımız Mayıs ayında, kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? Şöyle bir bakalım…

Honda

Gerek Türkiye’de gerekse dünyada, otomobil ve motosiklet sektöründe akla gelen ilk isimlerden olan Honda’nın veri yoğunluğunu yönetmesi konusunda yardımcı olalım dedik. Radore’den Dedicated Server ve Hosting hizmeti alan sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hotiç

Türkiye’de sektörün önde gelen ayakkabı ve aksesuar markası Hotiç de artık Radore’den hizmet alan isimlerden biri oldu. Hotiç’e Dedicated Server Hizmeti sunuyoruz.

icraburada.com

icraburada.com, 2005 yılında kurulmuş finans sektöründe faaliyet gösteren, hizmet alanı ve yapısı isminden anlaşılabilen bir web sitesi. icraburada.com da Radore’nin Dedicated Server Hizmeti verdiği isimlerden biri oldu.

WTFast

WTFast Gamers özel bir oyun ağı. Sitenin kullanıcılarına daha rahat ve güvenli hizmet verebilmesi için Dedicated Server Hizmeti ve SSL hizmeti sunuyoruz. Radore müşteriilerinden biri olan WTFast Gamers’a buradan ulaşabilirsiniz.

Nitrado

Oyun server’ı hizmeti alanında faaliyet gösteren Nitrado’ya Sunucu Barındırma Hizmeti veriyoruz.

Vivense

Tüm Türkiye’ye İnternet üzerinden mobilya satışı yapmak için kurulan Vivense oldukça yeni olmasına rağmen sektörde adını duyurmaya başladı bile. Vivense, Radore’den Dedicated Server Hizmeti ve SSL hizmeti alıyor.