Türkiye Gazetesi

Yayın hayatına 22 Nisan 1970 tarihinde başlayan Türkiye Gazetesi (www.turkiyegazetesi.com.tr), kuruluşundan bugüne yayıncılık sektöründeki yerini korumaya Radore altyapısı ile devam ediyor.

Berna Öztürk

Türkiye’nin ilk kadın DJ albümüne sahip olan Berna Öztürk, şimdilerde Sony Music etiketiyle yayınlanan albümünü müzik severlere sundu. Dinleyicisinin karşısına ilk kez yorumcu kişiliğiyle çıkan Berna Öztürk’ün web sayfası bernaozturk.net Radore Hosting üzerinden artık yayında.

Rahşan Gülşan

Gazeteci yazar Rahşan Gülşan,  “Kırmızı ojenin teknoloji ile buluştuğu blog” olarak yorumladığı ilgi çekici ve okunası blogu Teksus ile okurlarının karşısında.  Karmaşık teknik terimlerden arındırılmış teknoloji haberlerini son kullanıcı gözüyle yorumladığı bu yepyeni blog Radore Hosting üzerinden hizmet alıyor.

Vera Verde Resort

Vera Verde Resort, 2008 yılında hizmete girmiş olan  Antalya şehir merkezine 35 km, Türkiye’nin en büyük ve uluslar arası standartlara uygun golf alanlarıyla sizi şehir stresinden uzak bir taile davet ediyor. Kolay online rezervasyon seçeneklerine Radore‘den hizmet alan web sitelerinden ulaşabilirsiniz. http://verahotelverde.com

İTÜ Çekirdek

“İcat çıkarma” lâfıyla yetişen bir nesil olarak bize bu algıyı kırmaya destekçi olacak ARI Çekirdek, girişimci nesillerin teknoloji tabanlı fikirlerini ve projelerini başarılı uygulamalara ya da şirketlere dönüştürebilecekleri yapıyı tek bir platformda Radore altyapısıyla buluşturuyor.