Rhinorunner

Rhinorunner kurulduğu yıldan beri bir çok kişi ve kuruma dijital çözümler üreterek teknoloji ve pazarlama dünyasının yeniliklerini bir araya getirip müşterilerinin verimli şekilde yararlanmasını sağlıyor. Merkezi ABD’de bulunan Rhinorunner’ın dijital marketing sitesi www.rhinorunner.com Radore’de !

Odya

Hizmet, güvenlik, felaket yönetimi ve iş sürekliliği alanlarında firmalara özel çözümler sunan Odya Teknoloji, yaptığı başarılı projelerle sektörde altyapı yönetimi alanında da kendine sağlam yer edindiğini ISO 9001-2008 sertifikasını alarak belgelemiştir. Odya Teknoloji’nin başarı hikayesini ve verdiği hizmetleri Radore’de barınan web sitelerinden öğrenebilirsiniz.

İsbul.net

“Kimse işsiz kalmayacak” sloganı ile yola çıkan isbul.net, iş arayan adaylar için iş; personel arayan işverenler için eleman bulmanıza yardımcı oluyor. İş ve eleman ihtiyacınıza cevap arıyorsanız Radore sunucuları üzerinden sizlere hizmet üreten isbul.net’i mutlaka ziyaret edin.

360 Plus Media

360 Plus Media Interactive, teknoloji ile bütünleşmiş yeni nesil reklam ve iletişim servisleri sunan dijital ve mobil pazarlama alanında hizmet üretiyor. Bu hizmetleri üretirken artık Radore Datacenter altyapısını kullanıyor.

Multiplayer

Türk televizyonlarının tek oyun ve eğlence programı Multiplayer, program boyunca oyun ve teknoloji dünyasından heyecan verici haberlere, sinema dünyasından yeniklere bolca yer veriyor. Merthan Yalçın ve Kerem Hünal’ın sunduğu, Oyun Doktoru’nun yorumlarıyla renk kattığı Multiplayer’ın  en beğenilen oyun incelemelerine, en güncel oyun haberlerine Radore‘den hizmet alan web sitelerinden ulaşabilirsiniz.