Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2016 Mayıs ayının en afili müşterileri;

Caretta

1997 yılında kurulan Caretta Yazılım ve Danışmanlık, müşterilerinin gereksinimlerine uygun, özel yazılım çözümleri sunan bir teknoloji firmasıdır. 50+ kişilik uzman ve deneyimli mühendis ekibini bünyesinde barındırmaktadır. 1998’de Microsoft sertifikalı çözüm ortağı unvanını alan Caretta, 2005’te ‘Custom Development Solutions’ ve 2006 yılında ‘ISV/Software Solutions’ yetkinliklerini kazanmış ve ‘Microsoft Gold Software Development’ yetkinliğini elde etmiştir. Her yıl ‘Bilişim 500’deki yerini daha üst seviyelere taşıyan Caretta Radore’nin kiralık sunucu ve sunucu barındırma hizmetlerini tercih etti. Caretta’nın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kempinski

Avrupa’nın en eski lüks otel zinciri olan Kempinski, müşterilerine sunduğu benzersiz hizmetler ve etkileyici atmosferleriyle tanınıyor. 1897’den beri hizmet veren Kempinski, tarihi binalardan modern mimarinin en avangard örneklerine kadar birçok farklı mekanda müşterilerine unutulmayacak anlar yaşatıyor. Kempinski, her yıl yelpazesine Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’da yeni ve heyecan veren lokasyonlar ekliyor. Müşterilerine mükemmeli sunmayı ilke edinen Kempinski, Radore’nin web hosting ve alan adı hizmetlerini tercih etti. Türkiye’de ve dünyada Kempinski otellerini incelemek için tıklayın.

Tutumluanne.com

Temmuz 2013’te yayın hayatına başlayan girişim, az kullanılmış bebek ve çocuk eşyalarının tekrar kullanılmasına ve böylelikle eski eşyaların çöpe atılmadan başkaları tarafından kullanılabilmesine olanak sağlayan bir platform olarak çalışıyor. Tutumluanne.com, alıcılarla satıcıları aynı platform üzerinde buluşturarak, iyi durumdaki ikinci el eşyaların tekrar kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Satıcı, kendi belirlediği fiyat ile Tutumluanne.com üzerinden ilanını veriyor ve alıcı da buradan beğendiği ürünü kredi kartı ile ödeyerek satın alabiliyor. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden Tutumluanne.com’daki ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Workinton

Herkesin daha iyi çalışması için yola çıkan Workinton, özellikle mobil çalışanlar ve farklı bir şekilde bir araya gelmenin, çalışmanın mümkün olduğunu düşünenler için tasarlanmış yeni nesil bir çalışma ortamı. Ergonomik çalışma ortamı ve motivasyonun dikkate alındığı, işbirliği alanlarının oluşturulduğu mekân, kurumsal dünya ile bireysel çalışanları buluşturuyor. Özellikle çalışan nüfusunun yoğun olduğu yerlerde bulunan Workinton şubeleri, iş hayatının gerektirdiği tüm teknik altyapıyı sağlıyor ve zihni çalıştırırken vücudu rahat ettiren mobilyalar sunuyor. Böylece çalışanlar arasındaki verimli iş birliklerinin ortamını hazırlıyor. Workinton’un Maslak, Kavacık, Levent 199, Esentepe Astoria, Maçka, Şişhane, Galata, Ümraniye Buyaka, Kozyatağı And olmak üzere İstanbul’da dokuz şubesi mevcut. İstanbul dışında Ankara ve İzmir’de de çalışma ortamları sağlayan Workinton, Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Workinton ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Yeni Yüzyıl Gazetes

Yeni Yüzyıl gazetesi, “Türkiye Hepimizindir” mottosuyla 05.11.2015 tarihinde yayın hayatına ‘Merhaba’ dedi. Liberal demokrat bir anlayışla devam ettiği yolda, dil, din, ırk ayırmadan doğru, hızlı ve tarafsız habercilik yapmayı ilke edinen Yeni Yüzyıl gazetesi, güçlü yazar kadrosu, dünyaya özgün bakışıyla güvenin, kaliteli haberciliğin adresi olmayı hedefliyor. İnternet sitesinde, politikadan, ekonomiye; dünya gündeminden Türkiye gündemine, son dakikalara kadar hayatın her alanından haberler en güncel en hızlı haliyle okuyucularla buluşuyor. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden Yeni Yüzyıl gazetesini okumak için tıklayın.