Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2016 Nisan ayının en afili müşterileri;

Ağaoğlu Cadde İnşaat

Ağaoğlu Cadde İnşaat, 33 yıllık Ağaoğlu güvencesiyle inşaat sektörüne yeni soluk katmayı, yüksek kalite ve standartlarda modern ve estetik konut projeleri ile yüksek yaşam kalitesi hedefliyor. Kentsel dönüşüm süreciyle birlikte büyük bir değişim ve gelişim içerisine giren Bağdat Caddesi’nde, cadde kültürüne ve kalitesine uygun yapılar projelendiren Ağaoğlu Cadde İnşaat, en son deprem yönetmeliklerinin bile üzerinde inşaat teknikleri kullanıyor. Radore’nin web hosting hizmetini tercih eden Ağaoğlu Cadde İnşaat’ın projelerini incelemek için tıklayın.

Altınokta Körlere Hizmet Vakfı

Altınokta Körlere Hizmet Vakfı, 1996 yılında Altınokta Körler Derneği tarafından kuruldu. Eğitim ve Kültür Merkezi’ni işletmenin yanı sıra görme engellilerle ilgili kuruluşlara proje bazında finansman kaynağı yaratılması ve görme engellilerin ihtiyaç duyduğu araç ve gereçlerin üretilmesi için faaliyet gösteriyor. Gelirlerinin büyük bir kısmını bağışlar, eşya piyangosu, konser gibi organizasyonlardan elde eden Vakfın internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Altınokta Körlere Hizmet Vakfı Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti.

Bidolubaski.com

Bidolubaski.com, “Yeni Nesil Matbaa” sloganıyla, kaliteli baskı ürünlerini en uygun fiyatlarla sunmak amacıyla 2014 yılında kuruldu. Ürün sipariş ve satış sonrası süreçlerinde 12 kişilik müşteri destek ekibi ile hizmet veren Bidolubaski.com, başta reklam ajansları, grafikerler ve diğer matbaalar olmak üzere, küçük ve orta ölçekli firmalara internetten matbaa alışverişi imkanı sunuyor. Bidolubaski.com, geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyor. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden Bidolubaski.com’dan baskı siparişi vermek için tıklayın.

Biev

1997 yılından beri ev dekorasyon ürünleri ithalatı, toptan ve perakendecilik alanlarında faaliyet gösteren Güntay Pazarlama Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında yaratılan Biev markası, geniş ürün yelpazesi ile ev dekorasyonu, dekoratif mobilya, ev tekstil ve mutfak ürünleri koleksiyonlarını müşterilerle buluşturuyor. İlk mağazasını 2012 yılında açan Biev, bugün 12 konsept mağaza ve 500’ü aşkın toptan satış noktasında faaliyet gösteriyor. Web sitesi üzerinden de satış yapan Biev’in her zevke hitap eden zengin ürün koleksiyonunu incelemek için tıklayın. Biev, Radore’nin web hosting hizmetini tercih ediyor.

Joygame

Türkiye’nin en büyük dijital eğlence platformu olan Joygame, 30 milyondan fazla oyuncusuyla 2009 yılından bu yana dijital eğlence sektörüne hizmet vermeye devam ediyor. Joygame, birbirinden büyük markalarla hem online hem de offline işbirlikleri gerçekleştirerek, en iyi oyun deneyimini ve fırsatları oyuncularıyla buluşturuyor. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden Joygame’de oyun deneyimi için tıklayın.

Lenoi

Araç takip ve filo yönetim sistemleri üreticisi Lenoi, %100 yerli beyin gücü ve sermayesiyle ortaya çıkan bir markadır. Tasarım sürecinin her noktasında kullanıcı düşüncelerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutan, kapsamlı ve üstün teknolojinin, her türlü sektöre en iyi şartlarda uygulanmasını hedefleyen Lenoy, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Firmanın ürün ve hizmetlerini buradan inceleyebilirsiniz.