Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2016 Mart ayının en afili müşterileri;

Başka Rota

Eko turizm felsefesiyle hizmet veren bir seyahat acentası olan Başka Rota, yerelin ve yerele ait tüm değerlerin korunması ve sürdürülebilir olmasını hedefleyen bir turizm anlayışına sahip. Başka Rota, müşterilerine kalabalıklardan mümkün olduğunca uzak, alternatif, farklı rotaların takip edildiği gezi deneyimleri yaşatıyor ve kendilerini turist değil, gezgin hissedecekleri turlar vaat ediyor. Radore’nin web hosting hizmetini tercih eden Başka Rota’nın programını incelemek için tıklayın.

Çocuk Market

2005 yılından beri hizmet veren Cocukmarket.com, giyimden oyuncağa, bebek bezinden hamilelik ürünlerine, birçok çocuk ve bebek markasının satışını yapan online alışveriş sitesidir. Sattığı tüm ürünlerin stoğu kendine ait olan Cocukmarket.com, siparişleri aynı gün içinde kargolayarak çok hızlı teslimat yapma özelliğine sahip. Bir Acun Medya iştiraki olan Cocukmarket.com, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Alışverişe başlamak için tıklayın.

T&G Workshop

2008 yılında kurulan T&G Workshop, B2B ve B2C e-ticaret ve online alışveriş altyapıları, yazılım geliştirme projeleri, dijital pazarlama hizmetleri ve teknik/finansal/pazarlama hedefli proje danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden T&G Workshop’un web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tazefikir

Adından da anlaşılacağı gibi %100 bağımsız, ödüllü ve taze fikirli bir marka ve algı takımı olan Tazefikir Grup, 2006 yılından bu yana ulusal ve uluslararası pek çok firmaya yaratıcı iletişim hizmetleri veriyor. 45 kişilik kadrosuyla markalara içtenlikle ve özveriyle değer katmak için çalışan Tazefikir, Nielsen Türkiye tarafından Ocak 2014 tarihinde yapılan “Türkiye’nin en büyük reklam ajansları” sıralamasında 26. sırada yer alıyor. Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih eden Tazefikir’in projelerini incelemek için tıklayın.

Thales Pırlanta

Sektörde 20 yıllık deneyime sahip Thalespirlanta.com, el üretimi ve özgün mücevherleri ilk elden ve en uygun fiyatlarla halka sunmak amacıyla kuruldu. Müşteri memnuniyetini esas alan ilkeleri ve kaliteden ödün vermeyen özgün tasarımlarıyla, her bütçeye uygun fiyat aralıklarında pırlanta ve tüm diğer değerli taşlardan oluşan mücevher koleksiyonları bulunan firma, yıllarca piyasanın en ünlü mücevher markalarının da tedarikçiliğini yapmış. Radore’nin web hosting hizmetini tercih eden Thalespirlanta.com’un ürünlerini incelemek için tıklayın.

Türkiye’nin Sesi Paneli

Türkiye’nin Sesi Paneli’nin amacı pazarlamadan satışa, politikadan iletişime farklı konularda Türkiye’nin sesini duyurmaktır. Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından kurulan ve yönetilen panel sadece araştırma için kurulmuş bir online araştırma platformudur. Türkiye’nin her bir yanındaki üyeler farklı konulardaki fikirlerini ifade eder, karşılığında ödül ve hediyeler kazanırlar. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden Türkiye’nin Sesi Paneli’ndeki panelleri görmek ve anketlere katılmak için tıklayın.

Wicasa Group

Wicasa Group, 2003 yılından bu yana CRM, müşteri stratejileri ve doğrudan pazarlama konularına odaklanarak müşteriye dokunan her noktada çözümler üreten Türkiye’nin ilk bütünleşik müşteri iletişim ajansıdır. Danışmanlık, Veri Tabanı Yönetimi, Sadakat Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunan Wicasa Group, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. Wicasa Group’un web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yupana

Merkez ofisi San Francisco, California’da bulunan Yupana, Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında 10’dan fazla ülkede faaliyet gösteren bir teknoloji danışmanlık şirketidir. Telekomünikasyon sektörüne yönelik mühendislik, tasarım, dağıtım ve danışmanlık hizmetleri sunan Yupana, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.