Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2016 Şubat ayının en afili müşterileri;

Diversity Farklılık Derneği

Gönüllü faaliyetlerle başlayan ve 2011 yılında kurumsallaşan Diversity Farklılık Derneği, yurt içinde ve yurt dışında, olağan ve olağanüstü zamanlarda; savaş, deprem, sel, yangın gibi nedenlerle yardıma muhtaç duruma düşen bütün insanlara durum ve şartların gerektirdiği biçimde ve imkanlar ölçüsünde ayni, nakdi her türlü maddi ve manevi yardımda bulunur. Radore’nin alan adı hizmetini tercih edenKısa sürede 3 kıtada 80 ülkeye yayılan ve Radore’nin alan adı hizmetini tercih eden derneğin faaliyetleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Fars News Agency

2003 yılında kurulan Fars News Agency (FNA), İran’ın önde gelen bağımsız online haber ajansıdır. Farsçanın yanı sıra İngilizce, Türkçe ve Arapça dillerinde de yayın yapan FNA, siyaset, ekonomi, kültür, sosyal yaşam, spor, hukuk ve ordu konularında güncel, tarafsız ve güvenilir haber, analiz ve röportajlar sunmaktadır. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden FNA’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

InvestAZ

Vadeli işlemler, hisse senedi, yatırım fonu, bono alım satımı ve forex gibi ikincil piyasa işlemlerine aracılık yapan yatırım şirketi InvestAZ, web sitesi üzerinden yatırımcıların tüm yatırımını tek ekran ve hesaptan farklı araçlarda yönetmelerine imkan sağlıyor. Bireysel yatırım pazarını büyütmeyi ve A’dan Z’ye herkes için teknoloji ile kolay ve sade yatırım imkanı sunmayı hedefleyen InvestAZ, Radore’nin web hosting hizmetini tercih etti.

Kadınlar Kulübü

2001 senesinde kurulan ilk kadın sosyal ağı Kadınlar Kulübü, kadınların her türlü ilgi alanını kapsayan portal ve forum sayfalarıyla hizmet veriyor. Bugüne kadar 475.000 aktif kadın üye, 50 milyon aylık sayfa gösterimi, 550.000 günlük tekil ziyaretçi, 650.000 konu ve 40.000.000 mesaja ulaşan Kadınlar Kulübü, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Web sitesini incelemek için tıklayın.

Maşinga

2014 yılında kurulan Maşinga, arabasının masraflarından bunalan araba sahipleri ile araba kiralamak isteyen kiracıları bir araya getirmeyi amaçlayan Türkiye’nin ilk kişiden kişiye araba kiralama platformudur. Şu anda sadece İstanbul’da faaliyet gösteren Maşinga, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. Hem çevreci hem ekonomik kişiden kişiye araba kiralama platformunu kullanmak için tıklayın.

Meyvesepeti.com

Yenebilir aksesuarları, baskı alınan kurabiyeleri ve kutu içinde teslim edilen meyve sepetleri ile Temmuz 2008’de sipariş kabul etmeye başlayan Meyvesepeti.com, özel olarak tasarlanan meyve sepetlerini kendilerine özel üretilen tasarım kutular içinde adrese teslim ediyor. 18 farklı mesaj ve tasarım ile saksı etiketleri bulunan Meyvesepeti.com’un çeşitlerini buradan inceleyebilirsiniz. Meyvesepeti.com, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti.

TatilBudur.com

1997 yılından bu yana Türk turizminde birçok ilke imza atan MİKA TUR bünyesinde yer alan TatilBudur.com, bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle hizmet veriyor. Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği rezervasyon sistemini entegre eden TatilBudur.com, güçlü satış ağıyla turizm endüstrisine yeni ürünler sunmayı hedefliyor. Radore’nin CDN hizmetini kullanan TatilBudur.com’un tatil fırsatlarını incelemek için tıklayın.