Divan Telekom

Kitlelere etkin ve ekonomik ulaşmanın arayışıyla yola çıkan Divan Telekom, toplu kısa mesaj  konusunda kaliteli hizmetlerini, gerek kurumsal gerekse bireysel müşterileriyle buluşturmak için yoluna Radore ile devam ediyor. Divan Telekom  iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde olan tüm firmalara çözüm ortaklığı sunuyor.

Etiya Bilgi Teknolojleri

2004 yılından beri telekom sektöründe,  ticari değeri yüksek ürün ve çözümler geliştireren Etiya, müşterilerine Radore sunucuları üzerinden hizmet vermeye devam ediyor.

IT Network

Yaptığı atılımlar ve Türk medya endüstrisine kattığı yeniliklerle It Network Radore ile sektörde fark yaratmaya kaldığı yerden devam edecek. Sektörel yayıncılığa yön veren güncel haberlerden geri kalmamak için siz de IT Network’le tanışabilirsiniz.

Sokakroportajlari.com

Sokakroportajlari.com, güncel olayların sokakta atan nabzını tutarak tüm çıplaklığıyla ortaya sunuyor. Radore sunucuları üzerinden hizmet vermeye başlayan Sokakroportajlari.com, bol bol tespit içeren, güldürürken düşündüren, benzeri olmayan sitelerden biri.

Bora Jet

2008 yılından beri hizmet veren Bora Jet bölgesel havacılık alanında kaliteli ve emniyetli hizmet anlayışıyla uçuşlarınıza değer katıyor. Bundan böyle Radore bu başarıyı gökyüzüne taşımak için kesintisiz altyapısıyla Bora Jet’in emrinde!

Secret Cv

Doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkan Secret Cv iş arayanları firmalarla en doğru şekliyle buluşturmayı hedefliyor. Radore sunucularıyla güçlenen Secret Cv ‘nin sunduğu bireysel üyelik avantajlarını buradan inceleyebilirisiniz.

Dünya Gazatesi

Türkiye’nin en önde gelen ekonomi – politika gazetesi olan Dünya Gazetesi de artık Radore‘den  hizmet alıyor.