Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2016 Ocak ayının en afili müşterileri…

Gif Ajans

2006 yılından bu yana Ankara’da faaliyet gösteren web tasarım firması GİF AJANS, web tasarım, grafik tasarım, reklam ve yazılım hizmeti veriyor. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden Gif Ajans’ın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın. 

Lüleburgaz Belediyesi

Lüleburgaz kentinin tarihsel, kültürel, doğal mirasını ve fiziksel varlıklarını korumak ve geliştirmek için sürdürülebilir planlamalar yapan ve uygulayan Lüleburgaz Belediyesi, kaliteli ve hızlı Belediye hizmetleri sunarak insanların yaşamlarını kolaylaştırmayı ve sağlıklarını korumayı da ilke ediniyor. Radore’nin web hosting hizmetini tercih eden Lüleburgaz Belediyesi’nin web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Markum

Bir Markum Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti. markası olan Markum.net, 16 yıldır kurumsal ve bireysel internet hizmetleri veriyor. Alan adı tescili ve hosting çözümlerinde uzmanlaşan Markum.net, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Markum.net’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Segmentify

SaaS girişimlerinden biri olan Segmentify, özellikle e-ticaret siteleri için ziyaretçi davranış analitiği (Click Stream Analysis) ve pazarlama otomasyonu gibi veri odaklı hizmetler sunuyor. Site sahiplerinin ziyaretçiye özel içerikler ve teklifler sunabilmelerini sağlayan ve bu sayede gelirlerini artırmalarına yardımcı olan girişim, Radore’nin kiralık sunucu ve CDN hizmetlerini alıyor. Segmentify’ın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Silikon Vadisi

FELIS MEDIA tarafından hayata geçirilen Silikon Vadisi TV, en güncel teknoloji haberlerini, sosyal medya kanalları, video yayınları ve radyo programı ile teknoloji severlerle buluşturan bir teknoloji ve yayın platformudur. Radore’nin sunucu barındırma ve CDN hizmetlerini tercih eden Silikon Vadisi TV’ye ulaşmak için tıklayın.

Teknografi Kontör Programı

2004 yılından bu yana internet ve iletişim hizmetleri ile yazılım alanında faaliyet gösteren Teknografi Kontör Programı, online bir bayi platformudur. Türkiye genelinde 500’ün üzerinde müşteri ve bu müşterilerin hizmet verdiği 30.000’den fazla noktaya ulaşmış bir bayilik yazılımını yöneten Teknografi Kontör Programı Radore’nin sunucu barındırma ve bulut sunucu hizmetlerini tercih etti. Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Tonguç Akademi

2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun iki kişilik bir ekip ile temelleri atılan Tonguç Akademi, ücretsiz bir online eğitim kanalıdır. Eğitim ve öğretimde herkesin eşit şartlarda faydalanabileceği, ders çalışmayı bir zorunluluk olmaktan çıkarıp severek yapacağı ortak bir platformda birleştirmeyi amaçlayan Tonguç Akademi, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Tonguç Akademi’nin sunduğu eğitimleri görmek için tıklayın.

Türk Telekom International

%100 Türk Telekom kuruluşu olan Türk Telekom International, Türk Telekom’un tüm uluslararası veri ve toptan ses satış ve pazarlama fonksiyonlarını yöneten tek iş birimidir. İleri düzey teknolojik iletişim sistemleri ile “Ulusal ve Uluslararası Alternatif Fiber Optik Altyapı” hizmetleri sunar. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden Türk Telekom International’ın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

V For Viral

2009 yılında kurulan ve markalara proje bazlı, platform ve mecra bağımsız hizmet veren bir viral pazarlama teşkilatı olan V For Viral, fikir üretimi, hayata geçirilmesi, yayılması, takibi ve raporlaması gibi süreçleri yürüterek dijital ortamda marka aktivasyonu sağlar. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden V For Viral’ın web sitesini görmek için tıklayın.

Yıldırım Belediyesi

Bursa’nın Yıldırım ilçesi sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırmak, çevrenin kültürüne ve geleneklerine sahip çıkarak doğal, tarihi ve kültürel yapıyı korumak için çalışan Yıldırım Belediyesi, Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Yıldırım Belediyesi’nin projelerini incelemek için tıklayın.