Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Aralık ayının en afili müşterileri;

ASUS

1989 yılında bilgisayar ve bilgisayar donanımları üretmek için Tayvan’da kurulan ASUS, günümüzde Dizüstü Bilgisayar, Anakart, Cep Telefonu, LCD Panel, Ekran Kartı gibi ürünleri üreten bir firmadır. Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih eden ASUS’un web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Biamedia

Medya planlama ve outdoor reklam sektöründe faaliyetini sürdüren Biamedia, 2004 yılında İstanbul’da kuruldu. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden Biamedia’nın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Enuygun.com

2008 yılında uçak bileti, otel, kredi, sigorta, internet ve cep telefonu tarifelerindeki fiyat karşılaştırmalarını kullanıcılara sunmak için kurulan Enuygun.com, Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Enuygun’un sitesinde karşılaştırma yapmak için tıklayın.

Galip Öztürk Sevgi Evleri (GÖSE)

Geçmişte var olan çocuk esirgeme kurumunun günümüzdeki modernize halidir. Sevgi Evleri Projesi, müstakil binalarda oluşturulan aile ortamına benzer yapılarda çocukların bakımının sağlanmasıdır. Radore’nin web hosting hizmetini tercih eden GÖSE’nin web sitesi incelemek için tıklayın.

GlaxoSmithKline

1715 yılında Silvanus Bevan tarafından Londra’da Plough Court Eczacılık adında kuruldu. 2000 yılında Glaxo Wellcome ve SmithKline Beecham ilaç firmalarının birleşmesi ile GlaxoSmithKline adını aldı. GlaxoSmithKline, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. GlaxoSmithKline’in ürettiği ilaçlar ve projeler hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kosifler

1945 yılında İstanbul’da şahıs şirketi olarak kurulan Kosifler Şirketler Grubu, günümüzde otomotiv, bilişim, inşaat, sigorta, ihracat, turizm ve denizcilik sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmekte. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden Kosifler Şirketler Grubu, web sitesi altyapısını hızlandırdı. Kosifler Şirketler Grubu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Lufian

1995 yılında gündelik giyimde rahat ve şık giyim tarzını, özgün tasarım ve konseptler üretmek amacıyla kuruldu. Lufian, Radore’nin web hosting hizmetini tercih ederek web sitesinin altyapısını hızlandırdı. Lufian’ın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Marketing Toys

Firmaların, müşteriler ile arasındaki bağı oluşturmak için teknolojik çözümler sunan Marketing Toys 2012 yılında kuruldu. Marketing Toys, firmalar için değişik etkinlikler, özel projeler üreten bir firma. Marketing Toys, Radore’nin alan adı hizmetini tercih etti. Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Özak Global Holding

İlk olarak 1985 yılında tekstil sektöründe faaliyetine başlamıştır. 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Özak Global Holding, tekstil, gayrimenkul yatırım ortaklığı, inşaat, turizm ve tesis yönetimi başta olmak üzere, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerini ortak bir yapıda toplayan grup yapılanmasıdır. Günümüzde birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren Özak Global Holding, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. Özak Global Holding’in faaliyet gösterdiği sektörler hakkında bilgi almak için tıklayın.