Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Kasım ayının en afili müşterileri;

Ekşi Sözlük

1999 yılında Sedat Kapanoğlu tarafından sourtimes.org sitesinin bir parçası olarak yayın hayatına başladı. Daha sonra eksisozluk.com alan adı ve Kutsal bilgi kaynağı sloganı ile yayın hayatına devam eden Ekşi Sözlük, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Ekşi Sözlük’ün web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Flat Social

Farklı sosyal medya platformlarından içeriği toplamak ya da görüntülemek için veya bir hashtag ile sosyal medya kampanyası yapmak için kullanılan Flat.Social, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. Flat.Social’ın hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Gazete Port

Gazeteport İnternet Haber sitesi 2007 yılında doğru ve tarafsız haber yapmak için kuruldu. Web sitesi altyapısında Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden Gazeteport, okurlarına hızlı haber yayınlama ayrıcalığı tanıdı. Güncel haberler için tıklayın.

T.C. Haliç Üniversitesi

T.C. Haliç Üniversitesi, 1998 yılında Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı tarafından kuruldu. Fakülteleri arasında Edebiyat, Mühendislik, Tıp, İşletme, Mimarlık ve Güzel Sanatlar bulunan Haliç Üniversitesi, Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Haliç Üniversitesi’nin fakülteleri ve bölümleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

İçerik.com

Alanında uzman yazarlar tarafından oluşan ekibiyle profesyonel yazarlık hizmeti veren İçerik.com, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. İçerik.com’dan profesyonel yazarlık hizmeti almak için buraya tıklayın.

Plasenta

2011 yılında kurulan Plasenta Conversation Agency, günümüzde birçok tanıdık markaya sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren bir ajans. Plasenta CA, Radore’nin sunucu kiralama hizmetini tercih ederek altyapısını hızlandırdı. Plasenta CA’nın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Promoqube

Dijital strateji geliştirme, tasarım, içerik geliştirme, PR, sosyal medya kampanyaları ve reklam danışmanlığı hizmeti veren Promoqube, 2010 yılında kuruldu. Promoqube, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih ederek uygulama altyapısını hızlandırdı. Promoqube’un hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Uludağ Sözlük

Uludağ Sözlük, 2005 yılında İsmail Alpen tarafından kuruldu. Üyeler tarafından eklenen ve güncellenen içerikler ile bilgi deposu haline gelen ve  Ulu’lardan Ulu Bir Sözlük sloganlı Uludağ Sözlük, Radore’nin sunucu kiralama hizmetini tercih etti. Uludağ Sözlük’ün web sitesi için tıklayın.