Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Ekim ayının en afili müşterileri;

Arya Kadın Yatırım Platformu

Arya Kadın Yatırım Platformu, yüksek büyüme potansiyeli olan kadın liderliğindeki şirketlerle doğru yatırımcıları buluşturan, kadınlar ve kız babaları tarafından kurulmuş bir yatırım platformudur. Radore’nin sunucu barındırma ve SSL hizmetini tercih eden Arya Kadın Yatırım Platformu’nun web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Fikir Çok Net

Reklamcılıktan halkla ilişkilere, pazarlamadan medyaya, dijitalden teknolojiye içinde birçok fikri bulunduran Fikircok.net 2013 yılında kuruldu. Sitesinde bulunan “Fikir Ver” linki ile kişilerin fikirlerini toplayıp web sitesinde yer veren Fikircok.net, Radore’nin WordPress Hosting hizmetini tercih etti. Fikircok.net’te bulunan pazarlama ve fikir yazılarını okumak için tıklayın.

KidzMondo İstanbul

Çocuklu ailelerin birlikte vakit geçirebilecekleri, çocuklar için tasarlanmış kapalı eğlence parkı olan KidzMondo İstanbul, 2013 yılında kuruldu. Çocuklara donanımlı eğitimciler eşliğinde meslekleri, grup çalışmasını, paranın değerini, sorumluluk almayı kısacası hayatı yetişkinlerin dünyasını taklit ederek tecrübe ettiren KidzMondo İstanbul, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. KidzMondo İstanbul hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

ISTIME A.Ş.

2011 yılında, özellikle bilgi teknolojisi alanında kentsel uygulamalara yeni bir bakış açısı yeni bir yaklaşım getirmek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirak Şirketlerinin ortaklığıyla kurulan ISTIME A.Ş., Radore’nin sunucu kiralama hizmetini tercih etti. ISTIME A.Ş.’nin geliştirmiş olduğu teknolojik uygulamaları test etmek ve kullanmak için tıklayın.

Mediterra Capital Partners

2011 yılında kurulan Mediterra, Tükiye’deki orta büyüklükte şirket ve KOBİ’lere yatırım yapan önde gelen girişim sermayesi fonudur. Mediterra Capital Partners, Radore’nin sunucu kiralama hizmetini tercih etti. Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

SEOZEO

Arama motoru optimizasyonu konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti veren SEOZEO, 2011 yılında kuruldu. Dünyaca ünlü SEO araçlarından Moz ve Majestic SEO’nun ilk Türkiye partneri olan SEOZEO, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. SEO hakkında bilgi ve danışmanlık almak için tıklayın.

Stark Corp

2012 yılında online oyun ve mobil ürünler geliştirmek için kurulan Stark Corp, Hong Kong merkezli bir şirket. Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih eden Stark Corp Türkiye’deki oyun severlere daha hızlı bir erişim imkanı sağladı. Stark Corp’un sunmuş olduğu oyunları görmek için tıklayın.

Ticimax

E-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere 2007 yılında kurulan Ticimax, Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih ederek altyapısını hızlandırdı. Ticimax’in sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi almak için tıklayın.

ZAMAN Gazetesi

Fehmi Koru tarafından kurulan, yayın hayatına 1986 yılında başlayan Zaman Gazetesi, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih etti. Türkiye’deki gazeteler arasında ilk internet sitesine sahip olan Zaman Gazetesi’nin web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Zet.com

Zanaatkarların, tasarımcıların ve sanatçıların ürettikleri ürünleri internette kendi markalarıyla satmasını ve sergilemesini sağlayan Zet.com, 2013 yılında kuruldu. Radore’nin sunucu barındırma hizmetini tercih eden Zet.com, bu sayede e-ticaret altyapısını hızlandırdı. Zet.com’da sergilenen ve satılan ürünleri görmek için tıklayın.