Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Eylül ayının en afili müşterileri;

Derimod

Deri ayakkabı, deri ceket, deri mont, deri çanta ve deri ürünleri üreten Derimod, 1974 yılında kuruldu. Türkiye genelinde 81 mağazası bulunan Derimod, Radore’nin CDN hizmetini tercih etti. Derimod’un ürünlerini incelemek ve satın almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DKY İnşaat

İnşaat sektöründe 1961 yılından beri hizmet üreten DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya tarafından kuruldu. 2000’li yıllardan bu yana kent çevresinde gelişmekte olan yerleşim yerlerine büyük ölçekli yaşam ve iş merkezleri inşa ediyor. DKY İnşaat web sitesi altyapısında Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih etti. DKY İnşaat’ın projelerine bakmak için tıklayın.

Goodroll

Kişi ya da kurumların hedef kitlelerine ulaşabileceği web sitelerini bulup, bu siteler üzerinden video reklamı yapmalarına olanak sağlayan Goodroll, 2015 yılında kuruldu. Reklam ağı altyapısında raporlamalarını hızlandırmak için Radore’nin kiralık sunucu ve bulut sunucu hizmetini tercih etti. Goodroll’un web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

LastOda

Mobil uygulaması üzerinden avantajlı konaklama fırsatı sunan LastOda, 2011 yılında kuruldu. LastOda mobil uygulaması ile kişiler çok özel fiyatlarla rezervasyon yapma imkanı buluyor. Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih eden LastOda, böylelikle uygulama altyapısını hızlandırdı. Otel rezervasyonunu avantajlı yapmak istiyorsanız buradan uygulamayı indirebilirsiniz.

Manisa Olay Gazetesi

Manisa Olay Gazetesi, 2013 yılında Manisa’nın yerel haberlerini halka sunmak için kuruldu. Manisa Olay Gazetesi günlük gazete. Radore’nin kiralık sunucu hizmetini tercih eden Manisa Olay Gazetesi, web sitesinin altyapısını hızlandırdı. Manisa’dan haberler için tıklayın.

Penti

Öğretmen Çorap olarak 1950 yılında kurulan Penti, Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından kuruldu. 1980’li yıllarda şirketin başına geçen Sami Kariyo,  markalaşma sürecinde Öğretmen Çorap’ın adını Penti olarak değiştirdi. Penti, günümüzde ince kadın çorabı, çocuk çorabı, erkek çorabı, ev giyimi, iç giyim, bikini, mayo ve plaj giyimi gibi perakende ürünlerini müşterilerine sunuyor. Radore’nin CDN hizmetini tercih eden Penti’nin online mağazasına buradan ulaşabilirsiniz.

Zekirdek

Zekirdek, radyo programcısı olan Zeki Kayahan Coşkun’un resmi web sitesi. Sitede güncel haberler, komik videolar ve oyunlar ile sunmuş olduğu radyo programlarının bilgileri yer almaktadır. Zekirdek, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih ederek web sitesinin hızını artırdı. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.