Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Ağustos ayının en afili müşterileri;

Donanım Haber

Türkiye’nin ilk bilgisayar ve teknoloji haber sitesi olan Donanım Haber, yayın hayatına 1999 yılında başladı. 2001 yılında forum bölümünü açarak internet kullanıcılarının birbirleri ile fikir alışverişi yapmalarını sağladı. Sitede teknoloji dışında, Otomotiv dünyası, ikinci el eşya satışı, müzik, elektronik gibi konu başlıkları bulunmakta. Donanım Haber, Radore’nin Sunucu barındırma ve Hosting hizmetini tercih etti. Donanım Haber’in web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Elemanonline

2005 yılında iş ilanı sitesi olarak kurulan Elemanonline, şirketlerin ve iş arayanların online ortamda bir araya gelmesini sağlamaktadır. Radore’nin Sunucu barındırma hizmetini tercih eden Elemanonline’ın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Mediatriple Internet Services

2013 yılında içerik dağıtım ağı, SaaS, PaaS, yazılım ve ürün geliştirme hizmeti vermek için kurulan Mediatriple Internet Services, Radore’nin Sunucu barındırma hizmetini tercih etti. Mediatriple’ın hizmetleri ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Nezih

Kitap, kırtasiye, oyuncak ana ürünleriyle beraber film, müzik albümleri, oyunlar, hobi ürünleri ve hediyelik eşyalar satan Nezih Kitap Kırtasiye, 1907 yılında İskele kitabevi adıyla kuruldu. 1970 yılında Nezih ismini alarak ilk mağazasını Şaşkınbakkal’da açtı. Nezih Kitap Kırtasiye, Radore’nin Sunucu kiralama hizmetini tercih ederek online mağazasının altyapısını hızlandırdı. Nezih Kitap Kırtasiye’nin online mağazasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tarihi Olaylar

Gündem, tarihi olaylar, önemli kişiler ve tarihte bugün kategorileri ile ilgili yazılar bulunan Tarihiolaylar.com web sitesi 2014 yılında kuruldu. Tarihiolaylar.com, Radore’nin bulut sunucu hizmetini tercih ederek kullanıcılarına hızlı erişim imkanı sağladı. Siz de tarihe meraklıysanız buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.