Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Temmuz ayının en afili müşterileri;

Cabani Shoes

1983 yılında butik bir atölyede faaliyet göstermeye başlamış, kişiye özel ayakkabı üretmek amacı ile kurulan Cabani Shoes, Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki mağazaları ve web sitesi aracılığı ile ayakkabı satışı yapmaktadır. Cabani Shoes, Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. Cabani Shoes’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Ödeme Hizmetleri A.Ş.

2014 yılında kurulan Çevrimiçi Ödeme Hizmetleri, online alışverişlerinizde, sadece cep telefonu numaranızla, kredi kartı ya da nakite ihtiyacınız olmadan kolay ve güvenli ödeme yapabilmenizi sağlayan, mobil ödeme hizmeti sunan bir firma.  Çevrimiçi Ödeme Hizmetleri, Radore’nin Sunucu Barındırma hizmetini tercih ederek altyapısını hızlandırdı. Web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

DIGITOY

Okey, 101 Okey ve Poker gibi klasik masa oyunlarının sosyal medya üzerinden entegre bir şekilde oynanmasını sağlayan oyun yazılımı şirketidir. Digitoy Games altyapısını hızlandırmak için Radore’nin Kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Digitoy Games’in oyunları hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Hardware Plus

2006 yılında yayın hayatına başlayan Hardware Plus, teknoloji haberleri, ürün incelemeleri ve kıyaslamaları yapan bir teknoloji haber sitesi. Hardware Plus, Radore’nin Dedicated server hizmetini tercih etti. Hardware Plus’ın web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hızlı Resim

Ücretsiz resim yükleme servisi olan Hızlı Resim, web sitelerinde resim paylaşımı yapmak için kullanılan bir yükleme servisidir. Hızlı Resim, Radore’nin Dedicated server hizmetini tercih ederek altyapısını hızlandırdı. Hızlı Resim’in web sitesine buradan ulaşarak resim paylaşımı yapabilirsiniz.

LGYtech

LGYtech, 2009 yılında şirket ve KOBİ’lere mobil, web ve özel yazılım geliştirmek amacıyla kurulan yazılım firması. Radore’den Bulut sunucu hizmetini alarak müşterilerine hızlı bir altyapı sağladı.  Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Nexum

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), E-Ticaret uygulamaları, B2B portalları ve SharePoint tabanlı web siteleri için çözümler üreten Nexum, 2000 yılında kuruldu. Nexum, altyapısında Radore’nin Dedicated server hizmetini tercih etti. Nexum’un web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Öde Al

POS cihazına gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden güvenli bir şekilde ödeme imkanı sağlayan ÖdeAl, altyapısında Radore’nin Sunucu Barındırma hizmetini tercih etti. ÖdeAl’ın sunduğu hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

T-Soft

2003 yılında yazılım ve web uygulamaları geliştirmek için kurulan T-Soft, günümüzde e-ticaret sistemleri yazan bir firma. T-Soft, Radore’nin Kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Voice Telekom

Sabit Telefon Hizmetleri (STH), İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) konusunda hizmetler üreten Voice Telekom, Radore’nin Kiralık sunucu hizmetini tercih etti. Voice Telekom’un web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Yüzyıllık Markalar Derneği

Türkiye’deki ulusal markaların yüz yıllık kültürel değerlerini, bilgi ve birikimlerini toplumla paylaşmak ve uluslararası markaların yaratılmasına öncülük etmek için kurulan Yüzyıllık Markalar Derneği, Radore’nin Bulut sunucu hizmetini tercih etti. Yüzyıllık Markalar Derneği’nin web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.