Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Haziran ayının en afili müşterileri;

BERNARDO

1984 yılında züccaciye ve hediyelik eşya mağazası olarak kurulan ve günümüzde sofra tasarımlarına yönelik koleksiyonlar sunan Bernardo, Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. Bernardo’nun web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek ve çağdaş insan yetiştirmek için 1989 yılında kurulan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. ÇYDD hakkında bilgi almak ve projelerinden haberdar olmak için web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Ekap

İhaleler, İhale sonuçları ve Kamu İhale Kurumu ile ilgili içerikleri barındıran Ekap, altyapısında Radore’nin Bulut Sunucu hizmetini tercih etti. Ekap’ın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Enakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Enakliyat, taşınacak kişiler ile nakliyat firmaları arasında köprü niteliği taşıyan, bir çok nakliye firmasının fiyat teklifini ziyaretçilerin seçtiği iki nokta arasındaki mesafeye göre listeleyip sunan bir web sitesi. Radore’den Bulut Sunucu hizmeti alan Enakliyat’ın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fragnet

Dünyanın çeşitli ülkelerinde online oyun tutkunlarına oyun sunucuları ve sesli iletişim sunucuları sunan bir firma. Fragnet, Radore’nin Dedicated Server hizmetini tercih etti. Fragnet firmasının web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Global Agency

2006 yılında TV dizilerinin distribütörlüğünü yapmak için kurulan ve birçok ünlü dizinin (Binbir Gece, Muhteşem Yüzyıl vs.) uluslararası yayın takibini yapan Global Agency, Radore’nin Dedicated Server hizmetini tercih etti. Global Agency’nin web sitesine  buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kablonet

Türksat’ın uydu, internet ve kablolu TV hizmetini veren Kablonet, Radore’nin Bulut Sunucu hizmetini tercih etti. Kablonet’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Nediyor

Gün içindeki önemli haberleri ünlülerin konuyla ilgili yorumlarıyla birlikte sunan ve sosyal medya üzerinden ünlülerle kullanıcılar arasında etkileşim sağlayan bir web sitesi. Radore’den Co-Location hizmeti alarak altyapısını hızlandıran Nediyor’un web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Nef

1992 yılında gümrük komisyonculuğu aracılık ve mümessillik hizmetleri yapmak için kurulan Nef, 2007 yılında yapı ve yatırım alanında faaliyet göstermeye başladı. Nef, Radore’nin Co-Location hizmetini tercih ederek altyapısını hızlandırdı. Nef’in yaptığı projelere göz atmak için tıklayın.

Sanat Karavanı

Türkiye’nin en büyük sanat ve seyahat bloğu Sanat Karavanı, sanat ve seyahatle ilgili içerikler paylaşıp, kişilerin ilgisini çekecek etkinlikler ve videolar barındırıyor. Sanat Karavanı Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu

2003 yılında 10 gıda derneğinin bir araya gelmesi ile kurulan Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu, gıda ve içecek sanayisinin üretim, istihdam, ihracat ve ithalatının yüzde 95’ini temsil eden bir sivil toplum örgütü. TGDF, Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yakala.co

2010 yılında yemek, sinema, kuaför, konaklama, kurs ve tatil fırsatlarını 6 ilde indirimli sunmak için kurulan Yakala.co, uygulamalarını geliştirmek ve test etmek için Radore’nin Dedicated Server hizmetini tercih etti. Yakala.co’nun fırsatlarına göz atmak için buraya tıklayın.