Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Nisan ayının en afili müşterileri;

EFINST

1992 yılında kurulmuş ve geleneksel yöntemleri kullanmak yerine farklı ve etkili yabancı dil eğitimleri veren EFINST, Radore’nin Cloud Server hizmetini tercih ederek internet sitesi altyapısını hızlandırdı. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ve Medya Yapım

2011 yılında Volkan Yazıcıoğlu ve Ender Çabuker tarafından kurulan Ve Medya Yapım, müzik yapımı, fotoğraf ve video çekimleri yapan bir yapım şirketi. Referansları arasında pop müzik sanatçısı Özgün, rap müziğin efsane ismi Fuat ve Pit10 gibi sanatçılar bulunan Ve Medya Yapım, Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi

1996 yılında Ulusoy ve Büyükhanlı grupları tarafından ortak kurulan Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi, kongre, seminer, ulusal ve uluslararası turlar, yurtiçi ve yurt dışı turlar organize eden bir seyahat acentesi. Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi Radore’nin Dedicated Server hizmetini almaya başladı. Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hazelcast

2008 yılında Talip Öztürk tarafından geliştirilmeye başlanan Hazelcast, Java ile yazılmış açık kaynak kodlu bir veri dağıtım platformu. TÜBİTAK MAM Teknopark’tan dünyaya açılan Hazelcast, Turkcell, Avea, Sahibinden.com, Ericsson, Mozilla, Apple ve FBI gibi büyük müşterilere hizmet vermekte. Hazelcast, Radore’den Co-Location hizmeti almaya başladı. Hazelcast’ın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.