Geride bıraktığımız ay kimler Radore müşterileri arasında yerini aldı? İşte 2015 Mart ayının en afili müşterileri;

Aymar

1979 yılından bu yana Türkiye’nin en çok tercih edilen köklü bir yağ markası olan Aymar, teknolojik gelişmeleri takip eden vizyonuyla Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Central Hospital

Tıp teknolojisini yakından takip edip, sağlık sektöründe hizmet veren Central Hospital, altyapısında Radore’nin Cloud Server hizmetini tercih etti. Central Hospital’a buradan ulaşabilirsiniz.

Pikselsoft

Kurumsal yazılımlar, internet sistemleri ve mobil uygulama geliştiren bir yazılım firması olan Pikselsoft, Radore’nin Dedicated Server müşterilerinden biri oldu. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sonotek

Teknoloji alanında danışmanlık veren ve çözümler üreten Sonotek, Radore’nin Hosting hizmetini tercih etti. Sonotek web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

TEGV

İlköğretim çağındaki çocukların eğitimine destek olmak için 1995 yılında kurulan TEGV, web sitesi altyapısında Radore’nin Hosting ve SSL hizmetini tercih etti. TEGV hakkında bilgi almak ve projelerinden haberdar olmak için buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.