Radore’nin de sponsorlar arasında yerini aldığı “Kritik Eşik: Açılım ve Dönüşüm Zamanı” başlıklı Forum İstanbul Konferansı 27-28 Nisan tarihlerinde Swissotel The Bosphorus’da bu yıl 14. konferansını gerçekleştirdi.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen bilim adamlarını, bürokratlarını, iş ve kültür dünyasının liderlerini bir araya getiren Forum İstanbul ‘15’in açılış konuşması yoğun ilgi gördü.

Konferansta G-20 zirvesi, Potansiyel Büyümenin Yakalanması ve Orta Gelir Tuzağı, Büyümenin Finansmanı, Sürdürülebilir Kentleşme, Business-20, İstikrarlı Büyümede İhracat, Dijital Dönüşüm ve Türkiye, Kadın ve Liderlik konuları ele alındı.

Forum İstanbul ‘15’te “Orta ve uzun vadeli sürdürülebilir yapısal çözüm ihtiyacı çerçevesinde küresel rekabetçilik liginde kalma başarısını nasıl göstereceğiz?” ve “Gerekli açılım ve dönüşüm nasıl sağlanacak?” sorularının cevapları verildi. 2 gün süren konferansta Hüsnü Akhan (Doğuş Grubu, CEO), Hakan Binbaşgil (Akbank, CEO), Mehmet Büyükelçi (Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı), Hakan Ateş (Denizbank, CEO), Hasan Rahvalı (Ağaoğlu Şirketler Grubu, CEO), Meral Kurdaş (Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş., CEO), Dr. M. Emre Çamlıbel (Soyak Holding, CEO), Cansen Başaran-Symes (TÜSİAD Başkanı), C. Müjdat Altay (Netaş, CEO), Ümit Leblebici (TEB, Genel Müdür), Serra Akçaoğlu (Citybank A.Ş., Genel Müdür) ve daha birçok değerli isim konuşmacı olarak yer aldı.

Forum İstanbul ’15 konferansında Radore standına ilgi büyüktü. Satış Geliştirme Ekibimiz veri merkezi hizmetleri hakkında katılımcılara değerli bilgiler paylaştı.

Forum İstanbul ‘15 Konferansından ve Radore standından fotoğraflar için sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram) hesaplarımıza göz atabilirsiniz.