Radore Masa Tenisi Turnuvası’nda 2018’in şampiyonu belli oldu

Her yıl büyük bir keyifle düzenlediğimiz ve Radore’deki en usta masa tenisi oyuncusunun belirlendiği Radore Masa Tenisi Turnuvası, 12 Temmuz Perşembe günü gerçekleşti. 2018’in başından beri Radorelilerin masa tenisine sürekli artan ilgisi, turnuva kapsamındaki çekişmeli mücadelelerde de kendini hissettirdi. Bu yıl turnuvaya 16 Radoreli katıldı.
Yazıyı Görüntüle

Radore’de 2017 nasıl geçti? [Infografik]

Radore olarak renkli ve güzel bir 2017 geçirdik. Tüm yıl boyunca müşterilerimizin arasına yenilerini kattık, yüzlerce yeni sunucu kurulumu yaptık. Hem müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulduk hem de yeni teknolojilerle çözümlerimizi geliştirdik. Katıldığımız birçok etkinlikte teknoloji sektörüyle bir araya gelmeyi de unutmadık. Bu kadar yoğun ve renkli bir yılı geride bırakmışken neler oldu, neler yaşadık şeklinde bir değerlendirme yapalım istedik. Elimizdeki tüm verileri topladık ve sizler için keyifli bir infografik hazırladık.
Yazıyı Görüntüle

Şirketlerin verileri her yıl ikiye katlanıyor!

Nesnelerin interneti, bulut bilişim, video içeriklerin artışı ve sanal gerçeklik gibi teknolojiler nedeniyle veri miktarı katlanarak artıyor. Bu veri artışını iyi değerlendiren şirketlerin rakiplerinin önüne geçeceği bir gelecek bizi bekliyor. Hızla devam eden dijitalleşme ve yarattığı etki göz önünde bulundurulduğunda bu veri artışına hazırlıklı olmak gerekiyor.
Yazıyı Görüntüle

Nesnelerin interneti ve M2M’in yarattığı dijital dönüşüm Dijital Ekosistem etkinliğinde konuşuldu

Nesnelerin İnterneti (IOT) ve M2M teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte iş ortamları ve günlük hayatımızda dijital dönüşümü yoğun olarak hissediyoruz. Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi tarafından 24 Ağustos 2017 tarihinde CVK Park Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen “Dijital Ekosistem: IOT ve M2M Platformu” etkinliğinde, hayatımızı derinden etkileyen bu değişim ayrıntılı olarak masaya yatırıldı. İstanbul’un Merkezindeki Veri Merkezi Radore de aynı zamanda sponsor olduğu bu önemli etkinlikte, renkli standıyla hazır bulundu. BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe ve Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi Genel Müdürü Neslihan Aksun’un…
Yazıyı Görüntüle
Radore Blog