Önemli Duyuru: Paylaşımlı Web Hosting, Planlı Altyapı Çalışması

Merhaba, 16 Şubat 2019 günü 05:00-06:00 saatleri arasında (Cuma gününü Cumartesi’ye bağlayan gece, sabaha karşı vaktinde) Paylaşımlı Web Hosting hizmetlerine yönelik planlı bir altyapı çalışması gerçekleştirilecektir. İlgili saat aralığında hizmetlerde anlık kesintiler yaşanabileceği öngörülmektedir. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Radore Veri Merkezi A.Ş.  
Yazıyı Görüntüle

Önemli Duyuru: Network Altyapısı Planlı Bakım Çalışması

Değerli müşterilerimiz, 21 Ekim Cumartesi sabahı 00:00-06:00 saatleri arasında (20 Ekim’i 21 Ekim’e bağlayan gece) Radore network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bu çalışma kapsamında Radore network omurgasındaki router’larda yazılım güncellemeleri gerçekleştirilecektir. Yedekli network ve router altyapısı sebebiyle belirttiğimiz saat aralığında internet erişiminde uzun süreli bir kesinti yaşanmayacaktır, ancak kısa süreli kesintiler olabileceği öngörülmektedir. Bilginize sunar, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.   Saygılarımızla, Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş.  
Yazıyı Görüntüle

Önemli Duyuru!

02.05.2013 Perşembe’yi 03.05.2013 Cuma’ya bağlayan gece, 01.00’da Bursa lokasyonumuzda planlı bakım çalışması yapılacak olup, yalnızca Bursa lokasyonumuzda anlık erişim sıkıntıları yaşanması beklenmektedir.
Yazıyı Görüntüle

Önemli Duyuru: Türk Telekom Planlı Bakım Çalışması

22 Şubat, 00.00 – 07:00 saatleri arasında (21 Şubat’ı 22 Şubat’a bağlayan gece), veri merkezimizin bağlı olduğu Türk Telekom POP noktalarından bir tanesinde, Türk Telekom tarafından yapılacak olan planlı çalışma sebebiyle, Türk Telekom trafiğimizin bir kısmında toplam süresi 5 dakikayı geçmeyecek bir kesinti öngörülmektedir.
Yazıyı Görüntüle
Radore Blog
Sizin İçin En İyi Sunucuyu Belirleyelim!
Almak istediğiniz hizmetlerle ilgili bize yazın, size ulaşalım.
Deneyimli ekibimizle satis@radore.com e-posta adresimiz ya da 0212 344 04 94 numaralı telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.