Önemli Duyuru: Paylaşımlı Web Hosting, Planlı Altyapı Çalışması

Merhaba, 16 Şubat 2019 günü 05:00-06:00 saatleri arasında (Cuma gününü Cumartesi’ye bağlayan gece, sabaha karşı vaktinde) Paylaşımlı Web Hosting hizmetlerine yönelik planlı bir altyapı çalışması gerçekleştirilecektir. İlgili saat aralığında hizmetlerde anlık kesintiler yaşanabileceği öngörülmektedir. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Radore Veri Merkezi A.Ş.  
Yazıyı Görüntüle

Önemli Duyuru: Elektrik Altyapısı Planlı Bakım Çalışması

Değerli Müşterilerimiz, 7 Kasım Çarşamba günü saat 22:00 ile 8 Kasım Perşembe günü sabaha karşı 04:00 saatleri arasında toplam 6 saat süreyle, BEDAŞ tarafından planlı bir transformatör bakım çalışması gerçekleştirilecektir. Elektrik altyapımız belirtilen zaman aralığında jeneratörden beslenecektir. Çalışma nedeniyle herhangi bir kesinti öngörülmemektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş.  
Yazıyı Görüntüle

Önemli Duyuru: TIER II Güç Kesintisi Vaka Değerlendirme Raporu ve Plansız Bakım Çalışması Duyurusu

12 Haziran Salı günü şebeke elektrik kesintisinden hemen sonra şebeke şalterinin, şebeke elektriğini devreye iletmemesi nedeniyle TIER II veri merkezinde ve TIER III veri merkezine güç yedekliliği sağlayan B güç hattında elektrik kesintisi yaşandı. Konuyla ilgili detaylı açıklamamızı aşağıda paylaşıyoruz.
Yazıyı Görüntüle
Radore Blog