Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olarak nitelendirilen DigitalZone 2017 etkinliği 20-21 Ekim 2017’de Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşti. Zeo Agency tarafından düzenlenen ve dijital pazarlama/SEO alanında oldukça önemli bir platform oluşturan DigitalZone 2017, 800’ün üzerinde katılımcı sayısıyla önceki yıllarda olduğu gibi yoğun ilgi gördü. Radore bu yıl da etkinlik sponsorları arasında yerini aldı. Aynı zamanda etkinlik öncesinde Radore tarafından sosyal medya üzerinden yapılan kampanyayla, 10 kişi Digital Zone 2017’ye ücretsiz bilet kazanma şansını elde etti.

DigitalZone 2017’de dünyaca ünlü markalarla çalışmış lider danışmanlar, bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştılar. Bu yılki etkinliğin konuşmacıları arasında Emily Grossman, Cindy Krum, Michal Magdziarz, Millie Ismail, Gerard Compte, Samuel Scott ve Kaspar Szymanski gibi yabancı konuklar yer aldı. Etkinlikte yapılan sunumlarda, SEO, dijital pazarlama, içerik üretimi ve yönetimi, Adwords, dijital reklamcılık, Google Analytics gibi birçok önemli konu başlığı ele alındı.

Etkinlik alanında kurulan Radore standında, veri merkezi hizmetleri hakkında katılımcılara bilgi verildi. Aynı zamanda ziyaretçilere stres topu ve çeşitli promosyon malzemeleri de hediye edildi.

DigitalZone 2017 etkinliğiyle ilgili fotoğraflar için sosyal medya (FacebookTwitterInstagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.