Afili tanımlaması herkese göre farklı olabilir. Peki Radore için afili nedir? Kimdir? Kimine bir aksesuar, kimine de bir davranış biçimi “afili” gelir. Bize ise her gün daha da büyümemize katkıda bulunan müşterilerimiz pek afili geliyor.

Bu ay Radore’den “Afili” ünvanını kazananları huzurlarınıza sunuyoruz, işte Afili Müşterilerimiz! 

Bestpaygroup

Alternatif ödeme sistemleri konusunda PayPal’in rakiplerinden.

Kendileri bize data center‘da bomba patlasa çalışmaya devam edecek bir yapı kurgulayıp kurgulayamayacağımızı sordular. Hızlıca projelendirdik, bomba patlamazsa seviniriz ama patlarsa da hazırız! Hem kendi içerisinde hem de coğrafi olarak yedekli bir yapı kurguladık ve teslim ettik.

Hidemyass

Proxy servisi sunan hidemyass.com bir sunucu kullanarak Türkiye’den de hizmet üretmek üzere bizimle iletişime geçti. Hızlı bir bilgilendirme ve teklif süreci sonunda kendilerine hizmet üretmeye başladık.

Karbonat

Dijital iletişim odaklı yaratıcı, entegre bir yeni nesil reklam ajansıdır. Kampanya, online veya offline iletişim ve sosyal medya iletişimi konularına kulak kabartan Karbonat, Radore’den bir adet fiziksel sunucu kiralıyor.

Serdar Kuzuloğlu

Son günlerde yaşanan acı olaylar sırasında sosyal medyada çok fazla takipçisi olan İnternet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu’nun kişisel blog’u www.mserdark.com çok sayıda ziyaretçi almasına karşın bu ziyaretçileri karşılayamıyor ve hata veriyordu. Twitter üzerinden gerek kendisinin gerekse tekipçilerinin bu konudaki şikayetlerini gören Radoreliler, yine twitter üzerinden kendisine blog’u Radore’ye taşımayı teklif ettik; kendisi de onayladı. Aralıksız 48 saat süren karşılıklı çalışmalar sonucunda kendisine tüm ziyaretçileri karşılayabilecek bir altyapı kurguladık. O günden beri de kesintisiz olarak çalışıyor.

Sosyalmedya.co

Türk internet, teknoloji ve sosyal medya dünyasının nabzını tutan, ürettiği içeriklerle dijital sektöre yön veren, kollektif ve bağımsız bir web günlüğü olan sosyalmedya.co da Radore’den tüm ziyaretçilerini karşılayabileceği, yavaşlık veya kesintiyi kesinlikle tolare etmeyen bir altyapı kurgulanmasını istiyordu. Kendisi Cloud sunucularımızdan yayın yapmakta.

Sportive.com.tr

Birçok marka ve birçok ürün ile spor malzemeleri ve aksesuarlarını edinebileceğiniz bir e-ticaret sitesi

Kendileri Radore’yi en az Radore personelleri kadar yakından tanıyordu. Gerçekleştirdiğimiz verimli bir toplantının sonucunda kendilerin cloud sunucu hizmetimizi sunmaya başladık.

T-Systems

Deutche Telekom’un kurumsal markası olan T-Systems, 47.600 çalışanı ile dünya çapında 160.000 şirkete bilgi ve iletişim teknolojileri konusunda hizmet üretiyor. Bu hizmetleri üretirken Radore Datacenter altyapısını kullanıyor.