İş dünyası, bürokratlar, siyasetçiler, akademisyenler, girişimciler ve yatırımcıları bilişim dünyası profesyonelleriyle buluşturan Bilişim Zirvesi, bu yıl 7-8 Kasım 2017’de İstanbul Kongre Merkezinde düzenlendi. BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe’nin açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik iki gün boyunca birçok önemli katılımcıyı ağırladı. Katılımcılar arasında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan da yer aldı. Radore de teknoloji ve iş dünyasının nabzını tutan bu önemli etkinlikte sponsor olarak yer aldı. Etkinlik alanında iki gün boyunca kurulan Radore standı katılımcıların büyük ilgisini çekti.

Yıkıcı İnovasyon ve Dijital Ekonomi Bilişim Zirvesi’nde tüm boyutlarıyla ele alındı

Bu yıl yıkıcı ve yenilikçi özellikler barındıran dijital ekonomi konusunu odak noktasına alan Bilişim Zirvesi ’17, Rekonomi başlığıyla katılımcıları ağırladı. İnternet ve mobil teknolojilerle birlikte başlayan dijital dönüşümün yarattığı dijital ekonominin etkileri tüm boyutlarıyla ele alındı. Nesnelerin İnterneti, endüstri 4.0, M2M, yapay zekâ, büyük veri, veri analitiği, bulut bilişim, artırılmış ve sanal gerçeklik gibi yeni teknolojiler ve akımlarla ilgili panel ve oturumlar düzenlendi. Oturumlarda bilişim ve iş dünyasından pek çok kanaat önderi de konuşmacı olarak yer aldı.

Aynı zamanda Bilişim Zirvesi ’17 sponsorları arasında olan Radore, etkinliğe özel kurguladığı sosyal medya kampanyası ile konuklarla twitter üzerinden etkileşime geçti. Etkinlik boyunca Radore’nin standına ilgi yoğundu. Birçok katılımcıyı standında misafir eden Radore ekibi, veri merkezi ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Radore standına uğrayan katılımcılara çeşitli promosyon malzemeleri hediye edildi.

Bilişim Zirvesi’17 etkinliğiyle ilgili fotoğraflar için sosyal medya (FacebookTwitterInstagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.