9 Temmuz 2013 tarihinde kurumsal blog’umuzda “Beta International / Beta Küresel” ile ilgili olarak yaptığımız bilgilendirmeyi takiben, tarafımıza ulaşmaya devam eden bilgiler ve şikayet talepleri sebebiyle konu hakkında yeniden açıklama yapma şartımız doğmuştur.

517962 sicil numarasıyla İstanbul Ticaret Odası‘na kayıtlı bulunan Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş.‘nin, Küresel Beta Teknoloji Telekomünikasyon San. Tic. Ltd. Şti. veya başka herhangi bir kuruluşla ticari ortaklık veya hissedarlık yapısı bulunmamaktadır.

Adı geçen kuruluş Radore’nin diğer birçok müşterisi gibi Radore’den veri merkezi hizmetleri kapsamında çeşitli hizmetler almaktadır. Genel hizmet politikamız ve hukuki şartlar gereği müşterilerimizin aldığı hizmetleri hangi amaçla kullandıkları, bu kapsamda eğer varsa müşterilerine hangi şartlar ve taahhütlerle hizmet sundukları konusunda erişim, bilgi veya kontrolümüz yoktur. Beta Küresel’in hizmetleri ve müşterileri için de aynı durum söz konusu olup, yürütmekte oldukları iş süreçleri ile ilgili Radore olarak sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Konuyu kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla;

Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş.